Nowe twarze na testach w Łomżyńskim Klubie Sportowym

i

Autor: fot. ŁKS 1926 Łomża/Nowe twarze na testach w Łomżyńskim Klubie Sportowym

Nowe twarze na testach w Łomżyńskim Klubie Sportowym

2022-01-11 15:10

Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego, po krótkiej zimowej przerwie, ponownie pojawili się na murawie. Zawodnicy wrócili do treningów i szykują się do pierwszego w tym roku sparingu. Wśród trenujących pojawiły się nowe twarze. Szczegóły poniżej.

Po zimowej przerwie do intensywnych przygotowań do rundy rewanżowej wrócili już piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża. Wczoraj (10.01) pojawili się na murawie w niemal identycznym składzie jak w rundzie jesiennej.

Z powodu choroby wykluczony z treningu został Wiktor Walczak, jak też Łukasz Kordal, który leczy kontuzję, a Krystian Pawczyński wróci do zespołu w przyszłym tygodniu. Natomiast na luty planowany jest powrót Eryka Waszkiewicza, który cały czas jest rehabilitowany po poważnej kontuzji.

Najdziwniejsze kontuzje piłkarzy. Nie uwierzysz w te absurdalne historie

Testy nowych zawodników w ŁKS-ie

Na treningu pojawiły się też nowe twarze - to 19-letni prawy obrońca oraz 21-letni napastnik/ofensywny pomocnik. Zawodnicy przez tydzień będą sprawdzani pod kątem wzmocnienia zespołu podczas rundy wiosennej.

Natomiast już w sobotę 15 stycznia łomżyńska drużyna rozegra kolejny mecz sparingowy - tym razem ze Zniczem Biała Piska. W tym spotkaniu ma pojawić się kolejny sprawdzany przez klub zawodnik.

Przypomnę, że rundę jesienną Łomżyński Klub Sportowy zakończył na pozycji wicelidera, a już w pierwszym meczu rundy wiosennej zmierzy się z liderem Olimpią Zambrów.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!