Szpital Wojewódzki w Łomży

i

Autor: mszzz

Można się już zapisywać do szkoły rodzenia w Łomży!

2022-05-26 11:45

Od dziś (26.05) wszystkie przyszłe mamy, które chciałyby skorzystać z fachowego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem, mogą rejestrować się na zajęcia w łomżyńskim szpitalu. Szpital Wojewódzki w Łomży po ponad dwuletniej przerwie wznawia szkołę rodzenia.

Kobiety w ciąży, które chciałyby odpowiednio przygotować się do porodu, poćwiczyć i poznać tajniki opieki nad maluchem, mogą skorzystać z bezpłatnej szkoły rodzenia w Łomży. Dziś ruszyła rejestracja na zajęcia.

Zajęcia są dla przyszłych mam i osób towarzyszących. Szkoła rodzenia składa się z 5 spotkań. Swoją wiedzą będą dzielić się specjaliści z łomżyńskiej szpitala - lekarze ginekolodzy, lekarze neonatolodzy, położne, pielęgniarki noworodkowe, fizjoterapeuta oraz dietetyk. 

Mięśnie dna miednicy - dlaczego są tak istotne dla organizmu kobiety? M jak mama

Podczas spotkań omówionych zostanie sporo tematów, między innymi: okres ciąży, przygotowanie się do porodu i pobytu w szpitalu, przebieg porodu, okres połogu, formalno-prawne aspekty rodzicielstwa, pierwsze spotkanie i pielęgnacja noworodka czy laktacja.

Chętne kobiety będą też mogły wziąć udział w darmowych ćwiczeniach z fizjoterapeutą.

Ważne!

Udział w szkole rodzenia mogą wziąć kobiety, które ukończyły 26. tydzień ciąży i mają zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach i ćwiczeniach.

Szkoła ruszy już na początku czerwca, a chętne panie mogą rejestrować się już od dziś.

Numer rejestracji: 86 473 36 61 

Zajęcia będą odbywały się w małych grupach we wtorki w godz. 17.00-19.00.

Sonda
Jak oceniasz posiłki w polskich szpitalach?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!