Łomżyńskie Anioły Biznesu

i

Autor: fot. pixabay.com

Możesz zdecydować, kto zostanie Łomżyńskim Aniołem Biznesu!

2021-10-19 13:24

Mieszkańcy Łomży i okolic mogą zdecydować, kto najbardziej zasłużył na miano Łomżyńskich Aniołów Biznesu w dwóch kategoriach: "Ambasador Ziemi Łomżyńskiej" i "Firma z Sercem". Zagłosować można elektronicznie do końca października. Szczegóły poniżej.

Ruszyło głosowanie na dwa podmioty, które mogą zdobyć tytuł "Łomżyńskiego Anioła Biznesu". Chodzi o uhonorowanie firm, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju gospodarczego naszego miasta i regionu, a także ich promocji. Nagroda stała się gospodarczą marką ziemi łomżyńskiej.

Po tytuły sięgnie w sumie 6 podmiotów, które spełniają powyższe kryteria. W 4 to kapituła konkursu wyłoni najlepszych, a w dwóch kategoriach "Ambasador Ziemi Łomżyńskiej" i "Firma z Sercem" to internauci podejmą decyzję. W tych kategoriach do wyboru jest po 7 podmiotów.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

W kategorii Firma „z sercem”mogli wziąć udział przedsiębiorcy bez względu na formę prawną i formę własności, działający na terenie ziemi łomżyńskiej, wyróżniający się działalnością społeczną czy charytatywną szczególnie w czasie epidemii COVID-19.

W kategorii Ambasador Ziemi Łomżyńskiej mogły wziąć udział osoby fizyczne, prawne, przedsiębiorcy, organizacje społeczne i zawodowe oraz inne jednostki, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, społecznego i promocji ziemi łomżyńskiej w kraju i za granicą, w sposób uczciwy, rzetelny, z poszanowaniem prawa i dobrych obyczajów - przekazuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Chcesz oddać głos? Możesz zrobić to TUTAJ

Głosowanie potrwa do 31 października, a uroczysta gala wręczenia "Łomżyńskich Aniołów Biznesu" odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec listopada.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!