MOTOakcja w Łomży dla małej Julki już w niedzielę!

i

Autor: fot. pixabay.com/ MOTOakcja w Łomży dla małej Julki już w niedzielę!

MOTOakcja w Łomży dla małej Julki już w niedzielę!

2021-11-19 13:56

Można będzie przejechać się maluchem, luksusowym autem, a nawet ciągnikiem! A to wszystko, by pomóc małej Julce Kierzkowskiej z Jedwabnego. Szykuje się kolejna akcja charytatywna dla dziewczynki, która czeka na kosztowną operację serduszka za granicą. W niedzielę w Łomży można będzie za symboliczną złotówkę przejechać się dowolnym pojazdem!

Mała Julka Kierzkowska z Jedwabnego może liczyć na kolejne wsparcie mieszkańców Łomży. Tym razem to zapaleni miłośnicy motoryzacji zdecydowali się na zorganizowanie specjalnej akcji.

Przypomnijmy, że Julka oczekuje na operację serduszka w Bostonie w Stanach Zjednoczonych. Dziewczynka ma krytyczną wadę serca i w swoim krótkim życiu przeszła już 3 operacje, a teraz czeka ją kolejna, bardzo kosztowna. W sumie potrzeba 2,5 miliona złotych. Do zebrania na ten moment zostało już "niewiele" - około 50 tysięcy.

MOTOakcja - przejedź się autem za wrzutkę do puszki

Pomóc może każdy - sprawa jest bardzo prosta. Można będzie przejechać się maluchem, luksusowym autem, a nawet ciągnikiem, ale za symboliczną złotówkę wrzuconą do puszki. Im "lepsza" wpłata, tym dłuższa będzie przejażdżka.

Julka Kierzkowska z Jedwabnego

i

Autor: fot. facebook/ Nim ustanie serca bicie - Licytacje Dla Julki Kierzkowskiej
W jakim wieku dziecko powinno samodzielnie siadać?

Podczas akcji do wyboru będzie sporo aut - unikatowych, luksusowych, ale będą też samochody ciężarowe czy ciągniki. Wystarczy podejść do kierowcy, wrzucić coś do puszki i zrobić sobie zdjęcie z autem albo wybrać się na przejażdżkę.

Może to być ciekawa propozycja szczególnie dla najmłodszych miłośników motoryzacji.

QUIZ. Sobotnia ortografia. Tak trudno jeszcze nie było. Dasz radę osiągnąć wynik 10/15?

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawną odpowiedź

MOTOakcja odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 listopada na parkingu Aleja Park w Łomży. Wydarzenie ruszy o 12:00 i jak zapewniają organizatorzy, akcja potrwa do ostatniej chętnej osoby.

Jeśli nie będziecie mogli wziąć udziału w tym wydarzeniu, a chcielibyście pomóc, to tutaj możecie to zrobić: https://www.siepomaga.pl/julia-kierzkowska