Morsowanie, bieganie, pomaganie- już w niedzielę 30. finał WOŚP

i

Autor: mszzz/Morsowanie, bieganie, pomaganie- już w niedzielę 30. finał WOŚP

Morsowanie, bieganie, pomaganie- już w niedzielę 30. finał WOŚP

2022-01-28 9:23

W Łomży, jak co roku, sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotował sporo atrakcji. Nie zabraknie dobrej muzyki na żywo i tradycyjnych licytacji, ale będą też inne aktywności: przed skok do wody z łomżyńskimi Morsami, a potem bieg po medal z sercem i WOŚPOgeddon. Szczegóły w naszym artykule!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie obchodzony z mega pompą! Oprócz koncertów NA DWÓCH SCENACH- w Łomży i Piątnicy, sztab przygotował sporo wydarzeń towarzyszących. Cały charytatywny rozkład jazdy znajdziecie u nas!

Na dobry początek będzie można wskoczyć do Narwi z łomżyńskimi Morsami- o 10 na plaży miejskiej spotkają się amatorzy zimowych kąpieli w rzece. Oprócz świetnej atmosfery znajdziecie tam  rozmaite pyszności, ciepłą herbatę i aromatyczną kawę, a po orzeźwiającym kontakcie z mroźną wodą będziecie mogli ogrzać się w bani albo przy ognisku. Nie zabraknie też czegoś szczególnie ekstremalnego- biegu z przeszkodami "Wośpogeddon".

A w międzyczasie Parku Jana Pawła II ruszy koncertowanie połączone z licytacjami. W tym roku lista artystów jest dość długa, wystąpią, między innymi Bayer, ZPS, Alekey i Julita Kaczyńska. Muzyka rozbrzmi nie tylko w Łomży, ale i w Piątnicy w gminnej hali sportowej: tu szczególnie spodoba się fanom disco polo.

A o 15 coś dla aktywnych, czyli III bieg z sercem. Trasa będzie przebiegała malowniczymi, jeszcze świątecznymi alejkami parku Jana Pawła II. Tu każdy jest zwycięzcą i na mecie zostanie udekorowany pamiątkowym medalem w kształcie serca. A udział w charytatywnym biegu może wziąć każdy: od dziecka, przez dorosłych, aż do seniorów. Górnej granicy wiekowej nie ma! Jeśli chcecie się zapisać zajrzyjcie na fanpejdża łomżyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dobra zabawa w Łomży potrwa do późnego wieczora i zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera kasę na medycynę zabiegową z zakresu okulistyki. Do tej udało się zebrać już ponad 31 milionów złotych, a to dopiero początek!

WOŚP - ESKA licytacja G20

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl