Mobilny Punkt Szczepień

i

Autor: fot. Powiat Kolno

Mobilny punkt szczepień w Kolnie. Można szybko się zaszczepić!

2021-07-16 16:20

Był w Łomży i Suwałkach, a teraz stanął w Kolnie. Mobilny Punkt Szczepień Masowych przy Urzędzie Miasta w Kolnie już działa. Można tam przyjąć jednodawkowy preparat przeciwko COVID-19. Szczegóły poniżej

Przed Urzędem Miasta w Kolnie stanął specjalny kontener, w którym każdy może się zaszczepić. Nie trzeba się zapisywać - wystarczy tylko być w grupie uprawnionej do szczepienia i mieć dowód osobisty.

To też najszybsza metoda, żeby zdobyć tzw. paszport covidowy, bo w punkcie przy ulicy Wojska Polskiego można się zaszczepić jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson.

Jeżeli chcemy uniknąć kolejnego lockdownu, musimy się zaszczepić. Jestem zwolennikiem szczepień, jestem zaszczepiony i polecam to każdemu. W każdej rozmowie używam argumentów, które być może pomogą zrozumieć tej osobie, danemu rozmówcy, że szczepienie jest niezbędne, zwłaszcza przed czwartą falą, o której wszyscy mówią.

Szczepienie daje nam swobodę poruszania się, przemieszczania się, bycia z kim się chce i gdzie się chce. Dlatego szczerze zachęcam do tego, by poczuć się wolnym, bo szczepiąc się jesteśmy wolnymi ludźmi - mówi Starosta Kolneński, Tadeusz Klama.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021
Mobilny Punkt Szczepień w Kolnie

i

Autor: fot. Powiat Kolno
Mobilny Punkt Szczepień w Kolnie

i

Autor: fot. Powiat Kolno

Mobilny Punkt Szczepień stanął przed Urzędem Miasta w Kolnie, przy ulicy Wojska Polskiego 20. Będzie czynny do 1 sierpnia codziennie w godzinach 9:00-17:00.

Jednodawkowy preparat przeciwko COVID-19 mogą przyjmować również mieszkańcy Łomży.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!