Telefony szczęśliwców już dzwonią! Finał loterii pitowej w Łomży [FOTO]

2021-06-16 11:33

Za nami finał łomżyńskiej loterii pitowej. Wyłoniono 23 laureatów i tyle samo laureatów rezerwowych. Brałeś/aś udział w zabawie? Czekaj na telefon od organizatora. Kiedy mogą zadzwonić? Szczegóły poniżej.

Blisko 1000 osób zgłosiło się do udziału w tegorocznej loterii pitowej w Łomży, ale tylko 815 zgłoszeń zostało zakwalifikowanych do finału. Do udziału w zabawie można było zgłosić się od 1 kwietnia do 1 czerwca. Warunkiem uczestnictwa było złożenie rozliczenia PIT w US w Łomży, i co ważne, jako miejsce zamieszkania w deklaracji trzeba było wskazać Miasto Łomża.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Smartfony, odkurzacze, oczyszczacze powietrza

Pula nagród w zabawie wynosi 25 tysięcy złotych, a do zgarnięcia są smartfony, odkurzacze czy oczyszczacze powietrza. W ratuszy odbyło się finałowe losowanie. Organizatorka zabawy wylosowała 23 laureatów - 10 osób wygrało nagrodę III stopnia, po 5 osób II i I stopnia, natomiast nagrody o najwyższej wartości wpadną w ręce 3 szczęśliwców. Wylosowano także laureatów rezerwowych.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Czekaj na telefon!

Laureaci o tym, że wygrali w zabawie, dowiedzą się przez telefon dziś (16.06) i jutro (17.06). Zwycięzcy będą musieli wypełnić odpowiednie dokumenty, a 7 lipca w łomżyńskim ratuszu odbędzie się uroczyste przekazanie nagród.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl