Mecz San Marino – Polska. O której? Gdzie oglądać transmisję TV i online?

i

Autor: Leszek Szymański / PAP Mecz San Marino – Polska. O której? Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Mecz San Marino – Polska. O której? Gdzie oglądać transmisję TV i online? [EL. MS 2022]

2021-09-05 9:38

O której mecz San Marino – Polska? Gdzie oglądać transmisję meczu w TV i online? Kolejne spotkanie Polaków w ramach eliminacji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 już w niedzielę, 5 września. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz San Marino - Polska w telewizji i w internecie. Czy będzie darmowa transmisja?

Mecz San Marino – Polska 05.09.2021. O której? [TRANSMISJA TV, ONLINE LIVE]

Piłkarze reprezentacji Polski będą zdecydowanymi faworytami niedzielnego meczu z San Marino w eliminacjach mistrzostw świata. Rywale nie zdobyli dotychczas w grupie I ani punktu, ani nawet gola. Początek spotkania w Serravalle o godz. 20.45.

Podopieczni trenera Paulo Sousy przystąpią do rywalizacji po czwartkowym zwycięstwie w Warszawie nad dobrze grającą wówczas Albanią 4:1. Po czterech kolejkach biało-czerwoni zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów.

W porównaniu z ostatnim meczem dojdzie zapewne do kilku zmian w składzie, choć Sousa zapowiedział, że decyzję podejmie dopiero w niedzielę rano.

San Marino – Polska. Gdzie oglądać transmisję w TV i online za darmo w internecie?

San Marino, którego reprezentanci muszą godzić grę w piłkę z wykonywaniem innych zawodów, w rankingu FIFA zajmuje 209. miejsce, czyli przedostatnie. Tylko przed Anguillą.

Biało-czerwoni osiem razy w historii grali z San Marino i zawsze zwyciężyli. W 2009 roku pokonali tego rywala w Kielcach aż 10:0.

Ewentualne wysokie zwycięstwo w niedzielę będzie ważne, ponieważ w kwalifikacjach do mundialu istotna jest różnica bramek. Dlatego można spodziewać się występu kapitana Roberta Lewandowskiego.

SEKRETY piłkarzy [GROSICKI, LEWANDOWSKI, SZCZĘSNY] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #30

Mecz San Marino – Polska będzie można oglądać za darmo na antenie TVP2 i TVP Sport

Mecz San Marino – Polska online NA ŻYWO [WYNIK, TABELA, TRANSMISJA LIVE]

Sousa już kilka dni temu zasugerował, że 33-letni napastnik może zagrać w Serravalle.

- Zawsze należy pozwolić zawodnikom robić to, co kochają, czyli po prostu strzelać gole. Uważam, że najlepsi piłkarze zawsze powinni być na boisku - wspomniał Portugalczyk na początku zgrupowania kadry.

Trzy dni po meczu z San Marino Polska podejmie na PGE Narodowym lidera grupy - Anglię.

Reprezentacje narodowe 55 krajów zrzeszonych w UEFA zostały podzielone na 10 grup. Awans wywalczy 13 z nich. Na mundial w Katarze zakwalifikują się bezpośrednio zwycięzcy grup, a reprezentacje z drugich miejsc wystąpią w barażach. (PAP)