Urząd Miejski w Łomży

i

Autor: mszzz

Macie pomysły na ulepszenie miasta? - zgłoście je do Ratusza

2021-08-02 10:53

Łomżyński Ratusz po raz kolejny wyszedł do mieszkańców z propozycją współpracy. Tym razem można zgłaszać pomysły inwestycji do kolejnych naborów wniosków o zewnętrzne dofinansowanie. Żeby Wasze propozycje mogły wejść na listę musicie się pospieszyć : termin upływa 5 sierpnia.

Termin zgłaszania propozycji do Budżetu Obywatelskiego 2022 dobiegł końca, ale mieszkańcy, którzy nie zdążyli ze swoimi pomysłami mają szansę zaproponować swoje rozwiązania w ramach wniosków o środki zewnętrzne. Każdego roku Łomża stara się o kolejne dofinansowania, dzięki czemu infrastruktura drogowa, sportowa, czy zieleń wciąż rozkwitają. Teraz głos należy do mieszkańców Łomży. Nowa droga, osiedle, boisko? - Urząd Miejski czeka na pomysły!

(Propozycje mieszkańców) będą wskazówką dla władz miasta w planowaniu oczekiwanych przez mieszkańców przedsięwzięć, które mogłyby być zrealizowane przy znacznym wsparciu środków z Funduszy Europejskich 2021-2027, kolejnych edycji rządowego Funduszu Polski Ład oraz innych mechanizmów wsparcia samorządów - komunikuje łomżyński Ratusz.

Swoje propozycje można przesyłać do 5 sierpnia 2021 r. do godz. 12:00 na adres mailowy portal@um.lomza.pl.

Lato w Juracie