Łomżyński sztab WOŚP czeka jeszcze na chętnych wolontariuszy!

i

Autor: fot. pixabay.com/Łomżyński sztab WOŚP czeka jeszcze na chętnych wolontariuszy!

Łomżyński sztab WOŚP czeka jeszcze na chętnych wolontariuszy!

2021-12-29 11:17

Czasu zostało coraz mniej, a w Łomży potrzeba jeszcze chętnych wolontariuszy. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami.​ Łomżyński sztab potrzebuje jeszcze 50 wolontariuszy, którzy chcieliby czynnie uczestniczyć w wielkiej jubileuszowej akcji charytatywnej.

Jubileuszowa 30. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 30 stycznia 2022 roku. Zgłosiło się już sporo wolontariuszy, którzy będą aktywnie uczestniczyć w jubileuszowej zbiórce, ale potrzeba jeszcze 50 chętnych osób.

Zostań wolontariuszem WOŚP

Tu nie ma ograniczeń wiekowych, każdy może zostać wolontariuszem orkiestry. Jak się zgłosić? Należy założyć konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl Konto może założyć wyłącznie osoba pełnoletnia, natomiast konto dla niepełnoletnich osób musi założyć opiekun prawny.

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek

Wolotariusz WOŚP może zdecydować, jak będzie wyglądała jego praca. Może zbierać pieniądze do tekturowej puszki w terenie, albo prowadzić zbiórkę w Internecie za pomocą eSkarbonki. Można również połączyć te formy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera w jubileuszowej 30. edycji okulistykę dziecięcą. Tutaj możecie śledzić na bieżąco, co dzieje się w łomżyńskim sztabie WOŚP https://www.facebook.com/sztabWOSPLomza. Jednak więcej szczegółów dotyczących samego finału w Łomży pojawi się bliżej samego wydarzenia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!