ŁKS Łomża

i

Autor: fot. ŁKS 1926 Łomża

Łomżyński Klub Sportowy vs. Warmia Grajewo! Będzie wygrana?

2021-11-05 14:52

Jutro na Stadionie Miejskim w Łomży ważne spotkanie! Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego zmierzą się z ekipą Warmii Grajewo. Czy uda się pokonać rywala?

Czy Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu uda się zwyciężyć w kolejnym spotkaniu? Apetyty są duże, bo ostatnio biało-czerwoni są na fali! Przypomnę, że w ostatnich ośmiu grach ŁKS ani razu nie przegrał - wygrywał 7 razy i raz zremisował.

Zespół trenera Tomasza Staniórskiego zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Do lidera Olimpii Zambrów tracą 5 punktów.

Podejrzana karetka na Podlasiu. W środku nielegalni migranci!

Mecz ŁKS-u z Warmią Grajewo to będzie już 13. kolejka IV ligi, a do końca rundy jesiennej pozostaną jeszcze tylko 2 spotkania - z Turem Bielsk Podlaskim u nas, a rundę zakończą w Wasilkowie.

Trzeba dodać, że obecnie Warmia Grajewo znajduje się znacznie niżej w ligowej tabeli - zajmuje 9. miejsce.

W zespole z Grajewa zobaczymy prawdopodobnie w sobotę w wyjściowym składzie byłego zawodnika Łomżyńskiego Klubu Sportowego, Łukasza Wojno. W zespole ŁKS-u za czerwoną kartkę w meczu sprzed tygodnia zawieszony jest Daniel Kacprzyk. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego, zapowiada się więc ciekawe widowisko - czytamy w przedmeczowym komunikacie ŁKS-u.

Czy piłkarze mogą liczyć na wasze wsparcie? Śmiało wpadajcie na trybuny, by ponieść naszych piłkarzy gorącym dopingiem!

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim w Łomży rozbrzmi o 13:00!