Policja

i

Autor: fot.pixabay.com

Łomżyńska policja cały czas szuka sprawcy potrącenia 4-letniego dziecka pod Łomżą!

2021-06-18 13:46

Do potrącenia małego dziecka doszło wczoraj (17.06) pod Łomżą. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania kierowcy. Wiesz coś w tej sprawie?

Łomżyńska policja ustala personalia osoby, która doprowadziła do potrącenia 4-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło na trasie Elżbiecin-Kalinowo po godzinie 19.00. Dziecko, które było pod opieką dziadka, w pewnej chwili wybiegło z posesji i wpadło pod pojazd.

Jak przekazała nam Urszula Brulińska z KMP w Łomży, siła uderzenia była tak duża, że dziecko wpadło do przydrożnego rowu. 4-letnie dziecko trafiło do szpitala w Białymstoku. Obecny stan dziecka nie jest znany.

Najpopularniejsze oszustwa sprzedawców samochodów | ESKA XD - Prosto z salonu #25

Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. W tej chwili łomżyńska policja bada dokładne okoliczności zdarzenia i stara się ustalić personalia sprawcy. Urszula Brulińska prosi o pomoc w tej sprawie!

Każdy, kto wie coś na ten temat, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży albo najbliższą jednostką policji. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE