Policja

i

Autor: fot.pixabay.com

Łomżyńska policja cały czas szuka sprawcy potrącenia 4-letniego dziecka pod Łomżą!

2021-06-18 13:46

Do potrącenia małego dziecka doszło wczoraj (17.06) pod Łomżą. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania kierowcy. Wiesz coś w tej sprawie?

Łomżyńska policja ustala personalia osoby, która doprowadziła do potrącenia 4-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło na trasie Elżbiecin-Kalinowo po godzinie 19.00. Dziecko, które było pod opieką dziadka, w pewnej chwili wybiegło z posesji i wpadło pod pojazd.

Jak przekazała nam Urszula Brulińska z KMP w Łomży, siła uderzenia była tak duża, że dziecko wpadło do przydrożnego rowu. 4-letnie dziecko trafiło do szpitala w Białymstoku. Obecny stan dziecka nie jest znany.

Najpopularniejsze oszustwa sprzedawców samochodów | ESKA XD - Prosto z salonu #25

Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. W tej chwili łomżyńska policja bada dokładne okoliczności zdarzenia i stara się ustalić personalia sprawcy. Urszula Brulińska prosi o pomoc w tej sprawie!

Każdy, kto wie coś na ten temat, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży albo najbliższą jednostką policji. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.