sp4

i

Autor: mszzz

Łomżyńska "Czwórka" może mieć nowe podwórko- to zależy od Waszych głosów!

2021-06-09 12:08

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Podwórko Nivea". To, czy naszej "Czwórce" uda się wygrać budowę obiektu o wartości 250 tysięcy złotych jest w rękach mieszkańców. Rywalizacja jest zażarta - w tym rozdaniu pieniądze na plac zabaw może otrzymać 15 miejscowości.

Łomżyńskiej podstawówce bardzo zależy na wybudowaniu nowego placu zabaw: ten, który jest na wyposażeniu szkoły powoli ulega zniszczeniu. Gdyby placówce udało się znaleźć w finałowej piętnastce "kremowej" akcji przy budynku stanęłyby, między innymi, ścianka wspinaczkowa do rozwijania gibkości maluchów, urządzenie do balansowania, huśtawka wieloosobowa z bocianim gniazdem, planetarium z różnymi układami ścianek, trampolina, karuzela integracyjna, piaskownica z torem do gry w kapsle, tuby do rozmów, huśtawka - ważka i zjeżdżalnia.

Warto intensywnie głosować, nie tylko jeśli jesteście rodzicami uczniów uczących się w łomżyńskiej "Czwórce"!  Nowoczesny plac zabaw mógłby służyć wszystkim dzieciakom z Łomży!

Marcin Piotrowski, Dyrektor SP4 w Łomży zachęca do głosowania

Głosowanie internetowe potrwa do 15 lipca, a głosować można każdego dnia. Więcej znajdziecie TUTAJ.

Wiadomo też, kto tym razem zgarnął kasę w rozdaniu jurorskim: w gronie laureatów znalazły się Nowa Ruda, Ostrów Mazowiecka, Ostrów Wielkopolski, Bytom i Ruda Śląska. Przez cały czas trwania akcji w całej Polsce Nivea wybudowała 160 placów zabaw.

Ten plac zabaw kosztował 340 tysięcy złotych