Łomżyńscy radni nie przyjęli projektu budżetu miasta!

i

Autor: mszzz/Łomżyńscy radni nie przyjęli projektu budżetu miasta!

Łomżyńscy radni nie przyjęli projektu budżetu miasta!

2021-12-29 18:42

Burzliwa dyskusja na temat budżetu miasta na rok 2022 trwała kilka godzin. Władze miasta podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta przekonywały, by projekt przyjąć, jednak większość radnych miała wątpliwości. Większością głosów budżet Łomży na przyszły rok nie został przyjęty.

Pierwszy raz w historii nie udało się uchwalić budżetu Łomży. Podczas dzisiejszej (29.12) sesji Rady Miasta łomżyńscy radni nie zgodzili się na przyjęcie, proponowanego przez Prezydenta Łomży, projektu budżetu na 2022 rok.

Trudna debata o przyszłości Łomży

Władze Łomży zachęcały do głosowania za projektem, który zakłada sporo inwestycji, ale i zaciągnięcie ponad 30 milionów złotych kredytu, co stało się największą kością niezgody. Radni zarzucili władzom proponowanie jawnie zadłużającego budżet miasta projektu.

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!

Mimo że debata na temat budżetu trwała długo, to nie udało się dojść do porozumienia - 12 radnych zagłosowało przeciw. 10 osób było za przyjęciem projektu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl