Łomża Summer Beach Handball 2021

i

Autor: mszzz

Łomża Summer Beach Handball 2021 startuje już jutro!

2021-07-01 11:52

Takiego wydarzenia w Łomży jeszcze nie było! Do naszego miasta zjadą się najlepsze drużyny plażowego "szczypiorniaka" z całej Polski. W ramach wydarzenia odbędzie się także festyn "Witaj lato". Szczegóły znajdziecie poniżej!

W ten weekend w Łomży sportowych emocji na pewno nie zabraknie. To za sprawą turnieju Łomża Summer Beach Handball 2021 - w ramach PGNiG Summer Superligi. O najlepsze rezultaty na łomżyńskiej muszli koncertowej będzie walczyć około 20 najlepszych drużyn z całej Polski.

Atrakcyjność wydarzenia podnosi towarzysząca zmaganiom turniejowym możliwość zdobycia cennych punktów w kwalifikacjach do turnieju finałowego Mistrzostw Polski oraz European Beach Toure.

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24

W ramach tego wydarzenia odbędzie się także festyn "Witaj lato". Zaplanowano sporo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Będą animacje, gry i zabawy, a także konkursy z nagrodami. Na zainteresowanych będzie czekać też różne stoiska, a także możliwość nauki salsy, a później bicie rekordu tańca salsy na piasku.

Program Festynu "Witaj lato" z PGNiG:

02-07-2021 roku (piątek)

od 16.00 - rozpoczęcie Młodzieżowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Plażowej

od 18.00 - treningi przed turniejowe

3-07-2021 roku (sobota)

Cały dzień zmagania turniejowe

od 12.00 do 18.00 - Strefa animacji. Zapraszamy do Strefy animacji prowadzonej przez rewelacyjnych animatorów "Jola i Karol". Czekają na Was gry, zabawy, konkursy z nagrodami, "mini studio tatuażu", balony, bańki mydlane i zabawa na całego.

od 10.00 do 18.00 - Strefa "Orientuj się!"Prowadzonej przez trenerów i zawodniczki MKS "Dwójka" Łomża. Tu możesz sprawdzić swój refleks, orientację, szybkość, "zimną krew" na specjalistycznym sprzęcie treningowym z zestawem czujników FitLight używane przez najlepszych sportowców na świecie.

W strefie również coś dla dorosłych - Test "Na bani!" Sprawdź swoje reakcji w symulacji bycia na "podwójnym gazie" - wyniki mogą mocni Cię zaskoczyć.

17.00 - Warsztaty taneczne "Salsa na piasku" dla wszystkich. Poprowadzą je cudowne instruktorki Studia "Elite Strefa Kobiet"

19.00 - Łomża bije rekord ilości osób tańczących "Salsę na piasku". Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych od 0 do 110 lat. Tego jeszcze nie było na PGNiG Summer Superlidze. Dla wszystkich uczestników wyzwania przewidziane upominki.

4-07-2021 roku (niedziela)

Kolejny dzień zmagań turniejowych - półfinały i finały

od 10.00 do 15.00 - Strefa animacji. Zapraszamy do Strefy animacji prowadzonej przez rewelacyjnych animatorów "Jola i Karol". Czekają na Was gry, zabawy, konkursy z nagrodami, "mini studio tatuażu", balony, bańki mydlane i zabawa na całego.

od 10.00 do 15.00 - Strefy "Orientuj się!" prowadzonej przez trenerów i zawodniczki MKS "Dwójka" Łomża. Tu możesz sprawdzić swój refleks, orientację, szybkość, "zimną krew" na specjalistycznym sprzęcie treningowym z zestawem czujników FitLight używane przez najlepszych sportowców na świecie.

Stoiska festynowe:

- Stoisko Nadleśnictwa Łomża. Zapoznaj się z otaczającą nas naturą z Nadleśnictwem Łomża. Oni wiedzą co w trawie piszczy.

- Stoisko Państwowej Straży Pożarnej. Wielu chciało zostać w dzieciństwie strażakiem i tu będą mogli obejrzeć specjalistyczny sprzęt ratowniczy i piękny, czerwony wóz strażacki.

- Stoisko Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Zbliżają się wakacje i ważne aby były one bezpieczne. Funkcjonariusze Policji pomogą nam cieszyć się latem w spokoju.

- Strefa ratownicza - naucz się jak uratować komuś potrzebującemu życie

- Stoiska gastronomiczne z pysznościami i z różnorodnościami

W strefie również coś dla dorosłych - Test "Na bani!"Sprawdź swoje reakcji w symulacji bycia na "podwójnym gazie" - wyniki mogą mocni Cię zaskoczyć.

plakat

i

Autor: fot. UM Łomża

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!