Otwarte sklepy 11 listopada w Łomży

i

Autor: fot. pixabay.com

Łomża: Otwarte sklepy 11 listopada 2021. Gdzie na szybkie zakupy?

2021-11-10 15:11

Święto Niepodległości jest ustawowo dniem wolnym od pracy. 11 listopada w większości nie pracujemy, a urzędy, szkoły i przedszkola pozostają zamknięte. Są jednak wyjątki, działać będą stacje benzynowe, niektóre apteki, restauracje i ... sklepy. Gdzie w Łomży można będzie zrobić szybkie zakupy?

W tym roku Święto Niepodległości wypada w czwartek. 11 listopada urzędy, szkoły, przedszkola i sklepy będą zamknięte. Nie będą działać duże galerie handlowe, sklepy spożywcze, hipermarkety i sklepy budowlane.

Warto z pewnością zrobić zakupy jeszcze dziś (10.11), gdy wszystkie sklepy działają normalnie. Co jednak w sytuacji, gdy czegoś nam zabraknie? Gdzie w Łomży można będzie zrobić szybkie i "alarmowe" zakupy?

11 listopada otwarte sklepy w Łomży

Sieć sklepów Lidl, Biedronka czy Kaufland w Łomży będzie zamknięta. Zakupy można będzie zrobić w małych osiedlowych sklepach, których właściciele zdecydują się na otwarcie sklepu.

Koronawirus: Czy sklepy zostaną zamknięte?

Otwarte będą też niektóre sklepy sieci Żabka. To, które zostaną otwarte, będzie zależeć od franczyzobiorców. Jednak trzeba liczyć się ze zmianą godzin otwarcia sklepów, ponieważ będą działać krócej.

Sonda
Jak spędzisz Święto Niepodległości?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!