Łomża: Ostatnia szansa na darmowe ustawienie świateł w aucie!

i

Autor: fot. pixabay.com/Łomża: Ostatnia szansa na darmowe ustawienie świateł w aucie!

Łomża: Ostatnia szansa na darmowe ustawienie świateł w aucie!

2021-12-03 15:34

Jeszcze można wziąć udział w ogólnopolskiej akcji "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo". Chodzi o to, że można za darmo skontrolować ustawienie świateł we własnym samochodzie. Udział w akcji biorą 3 stacje diagnostyczne z Łomży. Które dokładnie?

To ostatni moment na sprawdzenie ustawienia świateł w samochodzie. Jeszcze tylko jutro w Łomży można zrobić to bezpłatnie na wybranych stacjach diagnostycznych.

Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo

W policyjnej kampanii "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo" chodzi o zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie mogą wynikać z nieprawidłowego oświetlenia pojazdów, a także wyeliminowanie z ruchu pojazdów, które mają niesprawne albo niezgodne z warunkami technicznymi oświetlenie.

Akcja to też możliwość przeprowadzenia bezpłatnej kontroli świateł we własnym aucie.

Policyjna akcja „Twoje światła – nasze bezpieczeństwo”

A poprawne ustawienie świateł w aucie ma duże znaczenie - szczególnie jeśli chodzi o relację pieszy - pojazd. W okresie jesienno-zimowym nabiera to jeszcze większego znaczenia, kiedy mamy do czynienia z opadami deszczu, śniegu czy zamgleniem.

Poprawne ustawienie świateł w Łomży

Udział w kampanii biorą 3 stacje diagnostyczne w Łomży i jutro (4.12) jest ostatnia szansa, żeby przeprowadzić kontrolę świateł bezpłatnie. A więc gdzie można "przebadać" auto?

  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Zjazd 21, 18-400 Łomża,
  • POLMOZBYT ul. Szosa do Mężenina 3, 18-400 Łomża,
  • P.H.U MARGO Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Al. Legionów 152, 18-400 Łomża.

Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!