Łomża: Morsy zakończyły sezon charytatywnie

i

Autor: mszzz

Łomża: Morsy zakończyły sezon charytatywnie [ZDJĘCIA]

2022-04-25 13:13

Morsy Łomża wspólnie z morsującymi ekipami z Zambrowa, Łochowa, Grajewa czy Białegostoku wskoczyły do Narwi, by zakończyć sezon kąpielowy. Tegoroczne zakończenie sezonu było połączone z akcją charytatywną na rzecz Filipka Nowackiego z Łomży. Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Ognisko, rozgrzewka, kąpiel w Narwi, sportowe zmagania i przede wszystkim gorąca atmosfera - tak wyglądało tegoroczne zakończenie sezonu morsowego w Łomży. Sezon kąpielowy zakończyły Morsy Łomża i ekipy z np. Zambrowa, Łochowa, Grajewa czy Białegostoku.

Tegoroczne zakończenie morsowania miało wymiar charytatywny - podczas wydarzenia zbierano pieniądze na rzecz Filipka Nowackiego z Łomży, który zmaga się z SMA2 i zbiera fundusze na kosztowną terapię genową.

Co prawda jest już troszeczkę ciepło, woda ciepła, ale siła wyższa. Ale udajemy, że jest zimno, że jest mróz, a śnieg sobie domalujemy. Najważniejsze, że dziś mamy masę ludzi, którzy pomogą małemu Filipkowi - powiedział nam morsujący "Tulipan"

MORSOWANIE krok po kroku. KASIA WĘSIERSKA w zimnej wodzie | ESKA XD - Fit vlog #41

Udział w akcji wzięła Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Magda morsowała po raz pierwszy w życiu i jak zapowiedziała, pewnie nie ostatni.

Nie spodziewałam się, że będzie tu taka gorąca atmosfera. Przede wszystkim do udziału zmobilizowała mnie akcja charytatywna. Mój udział to niby nic, ale jednak może to zmobilizować innych ludzi do pomagania. Więc cieszę się ogromnie, że mogę tu być - powiedziała nam Magda Narożna.

Kolejny morsowy sezon ruszy dopiero w listopadzie. Morsy Łomża zapraszają ;)

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!