Leżaki

i

Autor: fot.pixabay.com

Letnie Kino Plenerowe w Łomży. Znamy dokładny program!

2021-07-01 12:46

Po raz kolejny mieszkańcy Łomży będą mogli oglądać filmy pod chmurką. Już 2 lipca rusza Letnie Kino Plenerowe. Przygotowano w sumie kilkanaście seansów, ale w tym roku odbędą się one w dwóch formułach i w trzech różnych miejscach. Poznajcie dokładny program!

Już jutro (2 lipca) w Łomży rusza Letnie Kino Plenerowe. Jak na razie zaplanowano 11 seansów - 5 w lipcu i 6 w sierpniu. W tym roku, wyjątkowo, pokazy będą odbywać się w 3 różnych miejscach - w Parku JPII, w ogródku Domku Pastora i na parkingu przy PWSiP. W ramach LKP będzie kino na leżakach i kino samochodowe.

W Letnim Kinie Plenerowym w Łomży każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ przygotowano produkcje zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

Najpopularniejsze oszustwa sprzedawców samochodów | ESKA XD - Prosto z salonu #25

Wszystkie, zaplanowane na lipiec, seanse będą startować w piątki o 21:30 na terenie Parku Jana Pawła II. Filmy będzie można oglądać na leżakach. Natomiast w dwa pierwsze piątki sierpnia kino plenerowe zagości w ogródku Domku Pastora i tu również czekać będą leżaki. Natomiast pozostałe projekcje w sierpniu będą wyświetlane na parkingu przy łomżyńskiej państwówce - to będzie kino samochodowe.

Letnie Kino Plenerowe w Łomży

i

Autor: fot. UM Łomża

Kino samochodowe zaplanowano także na jesienne miesiące, ale szczegóły będą znane później.

Co na pierwszy ogień?

Pierwszy film "Nerve" to propozycja kierowana do młodego pokolenia zaczynająca się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Widzem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać... czyli przeżyć.

Ten film wystartuje 21:30 w Parku Jana Pawła II. Projekcje są darmowe!