Kulturalny rozkład jazdy na najbliższe dni w Łomży. Sprawdź, co będzie się działo!

i

Autor: pixabay.com/Kulturalny rozkład jazdy na najbliższe dni w Łomży. Sprawdź, co będzie się działo!

WYDARZENIA

Kulturalny rozkład jazdy na najbliższe dni w Łomży i regionie. Sprawdź, co będzie się działo!

2024-05-23 17:42

Najbliższy weekend w Łomży i regionie zapowiada się bardzo intensywnie pod względem wydarzeń. Przed nami m.in. Juwenalia Akademii Łomżyńskiej, Piknik Osiedlowy czy VI Akademickie Mistrzostwa w Biegu Ulicznym. Szczegóły poniżej.

Najbliższe wydarzenia w Łomży 24-26 maja

Kolejne dni w Łomży będą intensywne - to za sprawą licznie zaplanowanych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie mógł powiedzieć "u nas nic się nie dzieje".

Przed nami jedna z większych imprez w regionie - oczywiście chodzi o juwenaliowy koncert finałowy. Oprócz tego do wyboru są też: piknik osiedlowy, mecz ŁKS-u czy nocny bieg uliczny. Podczas najbliższego weekendu nie zabraknie też mniejszych, ale nie mniej ciekawych eventów. Przygotowaliśmy dla Was szczegółowy rozkład jazdy.

PIĄTEK 24 MAJA 

20:00 - Juwenalia Akademii Łomżyńskiej 2024. Koncerty: Grzeczni Chłopcy, Masters, Racisova, B.R.O., Sarius. Na ten temat szczegółowo pisaliśmy tutaj:

SOBOTA 25 MAJA

10:00 - Motokonfrontacje w Miastkowie - szkolenia i warsztaty motocyklowe, turniej paintballowy, atrakcje sportowo-rekreacyjne, koncert zespołu Leczsami. Obowiązują płatne wejściówki.

10:00 - Turniej w Boule, Orlik przy ul. Katyńskiej

14:00-18:00 Piknik Osiedlowy organizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Łomży. Przygotowano m.in. pokazy tańca z chorągwiami i warsztaty, koncerty grup artystycznych MDK-DŚT, gry, zabawy, konkursy dla dzieci i dorosłych, pokazy policyjne, strażackie, wojskowe i pogotowia ratunkowego czy kiełbaski i inne smakołyki. Wszystko będzie się działo na terenie zajezdni MPK przy ul. Spokojniej 9. Wstęp wolny.

14:00 - Mecz Łomżyński Klub Sportowy vs Mławianka Mława na Stadionie Miejskim w Łomży.

21:00 - VI Nocne Akademickie Mistrzostwa w Biegu Ulicznym - na linii startu stanie 200 biegaczy z Łomży i okolic. AŁ zaprasza kibiców, dla których przygotowała na terenie kampusu uczelnianego występ DJ-a z nocną oprawą świetlną. Wstęp wolny.

NIEDZIELA 26 MAJA

7:00 - Wyprzedaż Garażowa - Pchli Targ na Muszli Koncertowej.

10:00 - Poranny fitness na bulwarach organizowany przez MOSiR. W plenie wspólne ćwiczenia i poprawa kondycji fizycznej. Wstęp wolny.

18:30 - Koncert ŚPIEWAMY DLA MAMY - ze specjalnym koncertem wystąpi skład chóralny Studia eMDeK, jego soliści oraz śpiewające KIDSy, dodatkowo zaprezentują się dziecięce grupy baletowe tańca współczesnego. Miejsce - Sala na Piętrze MDK-DŚT. Wstęp wolny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl