Kolno: Pijany 63-latek grał i śpiewał, żeby przeprosić policję

i

Autor: fot. pixabay.com/Kolno: Pijany 63-latek grał i śpiewał, żeby przeprosić policję

Kolno: Pijany 63-latek grał i śpiewał, żeby przeprosić policję

2022-01-27 11:57

Nietypową interwencję zaliczyli we wtorek policjanci z Kolna niedaleko Łomży. Mundurowi interweniowali w sprawie próby ataku żony na męża z użyciem noża. Jednak takiego finału zdarzenia nikt się nie spodziewał... Szczegóły w artykule.

Do tego zdarzenia doszło we wtorek w Kolnie niedaleko Łomży. Kolneńska policja dostała zgłoszenie od 63-letniego mężczyzny, który przekazał, że żona próbuje zrobić mu krzywdę nożem.

Na miejscu policjanci zastali pijanego mężczyznę. ​Mieszkaniec gminy Kolno poinformował mundurowych, że żona przyszła do jego pokoju i gdy oglądał telewizję, zmieniła kanał, złapała za nóż i próbowała zrobić mu krzywdę. Policjanci ustalili, że opisywana sytuacja nie miała miejsca.

Kraków. Ściągali golasa z balkonu przy ulicy Poznańskiej. Nietypowa interwencja strażaków

Muzyka łagodzi obyczaje?

Kobieta zeznała, że odłączyła kabel, a niewielki nożyk potrzebowała do dokręcenia śrubki. Te zeznania potwierdził trzeci domownik. Ale to nie koniec tej historii.

W momencie gdy, mężczyzna został poinformowany o konsekwencjach bezpodstawnego wezwania, wyciągnął gitarę i zaczął grać i śpiewać. Mężczyzna w ten sposób chciał przeprosić policjantów...

Teraz sprawą żartownisia zajmie się sąd.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!