Kolno: Alkohol, demolka w hotelu i ucieczka w bieliźnie!

i

Autor: fot. KPP Kolno/Kolno: Alkohol, demolka w hotelu i ucieczka w bieliźnie!

Kolno: Alkohol, demolka w hotelu i ucieczka w bieliźnie! [FOTO]

2022-02-09 12:40

Najpierw był alkohol, później demolka, a na końcu ucieczka w samej bieliźnie... ​Do 5 lat za kratami grozi mężczyźnie, który zdemolował pokój hotelowy w Kolnie niedaleko Łomży. Szczegóły tego zdarzenia poniżej.

Jak ustalili policjanci, 47-letni mieszkaniec województwa lubelskiego przyjechał do Kolna dzień przed zajściem. Na drugi dzień mężczyzna wynajął pokój hotelowy ze znajomą, z którą spożywał alkohol. Jednak w pewnym momencie zrobił się nerwowy i zaczął demolować wyposażenie pokoju.

Alkohol i demolka w Kolnie

47-latek uszkodził telewizor, drzwi wejściowe do pokoju, ściany i inne rzeczy znajdujące się na wyposażeniu, po czym wybiegł z hotelu... w samej bieliźnie. Jednak po kilku minutach wrócił na miejsce. Starty zostały oszacowane na kwotę ponad 5 tysięcy złotych.

Demolka w Kolnie. Straty na 30 tys. złotych. Kamera nagrała nastolatków w akcji

Do tego zdarzenia doszło w połowie stycznia tego roku. Mieszkaniec województwa lubelskiego został zatrzymany i usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. W więzieniu może spędzić teraz do nawet 5 lat.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!