kiermasz

i

Autor: pixabay.com

Kiermasz rodzinny już niedługo w Łomży! [PROGRAM]

2021-07-15 15:14

To będzie szansa, żeby nadać drugie życie niepotrzebnym już zabawkom, czy ciuszkom, z których wyrosły już nasze pociechy. W Łomży odbędzie się Kiermasz Parentingowy, połączony ze świetną zabawą. Rezerwujcie sobie cały dzień, zabierajcie rodziny i bawcie się świetnie!

Tego jeszcze Łomża nie widziała.

Wyjątkowa inicjatywa będzie miała miejsce w Łomży dnia 25 lipca w parku im. Jana Pawła II. W pięknych okolicznościach przyrody, na świeżym powietrzu odbędzie się kiermasz, podczas którego rodzice będą mogli dokonać sprzedaży akcesoriów, ubranek oraz zabawek, które zalegają nieużywane w domu, tym samym dając im drugie życie i radość innym maluchom!

Kiermasz rodzinny to przede wszystkim dobra zabawa, integracja lokalnej społeczności i umożliwienie rodzicom odświeżenia szafy swoich pociech z odzieży, z której już wyrosły, danie ubraniom oraz zabawkom drugiego domu.

Akcja, organizowana przez łomżyńskiego producenta zabawek edukacyjnych Woobiboo przy wsparciu miasta Łomża, ma w intencji zwiększenie wrażliwości ekologicznej oraz szerzenie idei less waste, która ma na celu ograniczenie zanieczyszczenia środowiska.

Natomiast kiermasz to nie tylko wydarzenie dla społeczności rodzicielskiej. Jest to impreza rodzinna, na którą zaproszenie mają całe rodziny.

Dla dzieci w różnym wieku zostały zaplanowane gry i zabawy z animatorami, tablice manipulacyjne, zajęcia z jogi oraz warsztaty taneczne. Po udanych zakupach i aktywnym udziale w zabawach, dzieci z rodzicami będą mogli odpocząć w strefie Gastro & Chill, w której Naturalny Szop będzie przygotowywał zdrowe posiłki.

Plan wydarzenia:

25.07.2021 r.Park im. Jana Pawła II w Łomży

10:00 - 17:00 Kiermasz Rodzinny | Atrakcje dla dzieci z animatorami | Strefa Gastro & Chill z Naturalnym Szopem

Warsztaty:

11:00 - Malowanie farbkami po stretchu z AKUKU

12:00 - Zumba dla dzieci 4+ z BK STEP

13:00 - Hip-hop dla dzieci 4-9 lat z BK STEP

14:00 - Joga dla dzieci z Ela with the Flow

15:00 - Hip-hop dla dzieci 10+

16:00 - Joga dla kobiet (również w ciąży) z Ela with the Flow*

17:00 - Zumba dla kobiet

Aby wziąć udział w kiermaszu oraz warsztatach jogi i tańca, należy zgłosić się wypełniając formularz.

Formularze dostępne są w wydarzeniu Kiermaszu Rodzinnego Łomża, na Facebooku.

Bociany za szybko chciały dorosnąć

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!