Kibice wracają na stadion

i

Autor: fot.pixabay.com

Kibice w Łomży wracają do gry! Już w sobotę spotkanie ŁKS-u z udziałem publiczności[AUDIO]

2021-05-19 16:02

Łomżyński Klub Sportowy 1926 Łomża najbliższe ligowe spotkanie rozegra z udziałem kibiców. Pierwszy raz od wielu miesięcy. Wiemy, jakie zasady będą obowiązywały na stadionie! Szczegóły znajdziesz poniżej.

Po wielomiesięcznej przerwie kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego ponownie będą mogli zająć trybuny Stadionu Miejskiego w Łomży. Taka możliwość jest już od 15 maja, kiedy to rząd otworzył obiekty sportowe na świeżym powietrzu, jednak dopiero w najbliższą sobotę nasi kibice będą mogli z tej okoliczności skorzystać.

W najbliższą sobotę (22 maja) ŁKS 1926 Łomża na własnym boisku podejmie drużynę Orła Kolno. Mecz rozpocznie się punktualnie o 19:26. Kibice będą mogli pojawiać się już na godzinę przed meczem - wtedy ruszą kasy biletowe.

Kibice Legii dopingują drużynę w meczu z Wartą Poznań i domagają się otwarcia stadionów

Reżim sanitarny nadal obowiązuje

Wszyscy kibice, którzy zechcą wziąć udział w meczu muszą stosować się do zaleceń - informuje Łukasz Uściłowski, prezes ŁKSu. W kolejce przed kasą biletową, a także podczas zajmowania miejsc na trybunach, należy zachować dystans. Przed wejściem na stadion umieszczone zostaną także płyny dezynfekujące.

Stadion może zostać wypełniony w 25 procentach, a to oznacza, ze na Stadion Miejski w Łomży będzie mogło wejść maksymalnie około 900 kibiców.

POSŁUCHAJ, co o powrocie kibiców na stadion mówi Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS 1926 Łomża

Ile wiesz o polskim Youtube?

Pytanie 1 z 13
W Szczecinie został nagrany słynny film z hasłem: Ale urwał! Co było dalej?

Łomżyński Klub Sportowy obecnie zajmuje 4. miejsce w tabeli z 53 punktami na koncie. Rywal z Kolna rozegrał o jedno spotkanie więcej niż ŁKS i w tej chwili zajmuje 9 miejsce.

Dodajmy, że ŁKS po ostatniej porażce ostatecznie zaprzepaścił szansę na awans, ale piłkarze będą walczyć o zwycięstwo i pokazanie się z jak najlepszej strony, by pozostać w drużynie na kolejny sezon.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!