Helios otwiera się w Łomży. Wiemy, kiedy dokładnie!

i

Autor: fot. Kino Helios Polska

Helios otwiera się w Łomży. Wiemy, kiedy dokładnie!

2022-10-21 11:02

Mieszkańcy Łomży i regionu będą mieli do dyspozycji kolejne kino w mieście. Helios otwiera swoją filę w Galerii Dworcowej w Łomży. Pierwszy seans już za kilka dni!

W kinie Helios w Łomży znajdziemy 5 sal wyposażonych w DOLBY 7.1, ekrany najwyższej jakości, obraz 4K oraz technologię DepthQ 3D. W kinie jednocześnie może przebywać ponad 600 osób.

W łomżyńskiej filii znajdą się też Helios Cafe i Helios Bar.

Najmniejsze kino w Warszawie na skraju bankructwa. „Uratujmy Amondo!”

Od początku działalności zadbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Nie zabraknie również projektów specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera oraz Kultura Dostępna. Specjalnie dla najmłodszych widzów zarezerwowane będą niedzielne poranki okraszone atrakcjami i konkursami - informują przedstawiciele kina.

Pierwsze filmy w kinie Helios w Łomży zostaną wyświetlone już w piątek 28 października. Repertuar będzie dostępny od środy 26 października.

Kino Helios znajduje się w Galerii Dworcowej przy al.Legionów 46 w Łomży.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl