Gdzie poćwiczyć w Łomży? 9 miejsc dla osób aktywnych fizycznie [ZDJECIA]

2020-01-30 13:57

Nosi Cię w domu? A może chcesz zrobić formę przed wiosną i latem, ale aktywność fizyczna na podwórku nie jest Ci w smak? Sprawdź, co możesz robić w Łomży, jeśli marzy Ci się więcej ruchu zimą.

Mówi się, że aby zacząć uprawiać sport, wystarczy zacząć. I jednocześnie to jest najtrudniejszy element całej przygody. Drugim jest wytrwanie i utrzymanie aktywnego trybu życia. Szczególnie zimową porą, gdy wolimy siedzieć w ciepłym domu niż ruszać się na zewnątrz.

Miasto chce dbać o czyste powietrze. Ty też możesz. Zdecyduj, gdzie będzie czujnik

Choć zima w sezonie 2019/2020 nie jest sroga, wielu osobom na samą myśl o bieganiu po podwórku, jeżą się włosy. Ci, którzy chcieliby się poruszać, ale nie jest im w smak aktywność fizyczna na zewnątrz, mogą skorzystać z propozycji łomżyńskiego MOSiR.

Gdzie poćwiczyć w Łomży? 9 miejsc dla osób aktywnych fizycznie

A może jesteś już osobą aktywną fizycznie, ale znudziło Ci się ćwiczenie w domu lub na siłowni? Jeśli szukasz urozmaicenia, również zerknij do naszej listy. Spośród przygotowanych przez nas propozycji na pewno wybierzesz coś dla Ciebie.

- Misją Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa w dziedzinie szeroko pojętej rekreacji ruchowej i sportu – czytamy na stronie ośrodka. Zgodnie z informacjami w serwisie MOSiR, jego działalność obejmuje w szczególności zadania o charakterze użyteczności publicznej w drodze świadczenia usług powszechnie dostępnych, co przesądza o służebnej roli ośrodka, którego działania nie są nastawione na zysk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE