Zajęcia hip hop

i

Autor: pixabay.com

Ferie w rytmie tańca? To jedna z łomżyńskich propozycji

2022-01-21 0:00

24 stycznia w Łomży i w całym województwie ruszą długo wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Łomża ma na ten czas sporo atrakcji dla dzieci i młodzieży, coś dla siebie znajdą też miłośnicy tańca. W poniedziałek (24.01) w Hali Kultury ruszą zajęcia w rytmie hip- hopu. Wystarczy się zapisać i warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Zajęcia na sportowo, artystyczne i taneczne- w Łomży sposobów na spędzenie ferii będziecie mieć sporo. W organizację wolnego czasu włączyły się wszystkie miejskie instytucje: Teatr Lalki i Aktora, Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych, Regionalny Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Urząd Miejski - i właśnie o tej ostatniej propozycji dziś u nas przeczytacie ;) 24 stycznia w Łomży ruszą zajęcia taneczne w rytmie hip hopu. Nie zabraknie świetnej muzyki i wspaniałej, twórczej zabawy!

Zajęcia będą prowadzone z podziałem na grupę wiekową 8-11 lat (godz. 11:00) oraz 12-18 lat (godz. 12:00). - Hip-hop to taniec, z którym spotykamy się stosunkowo często na co dzień. Wystarczy obejrzeć teledyski znanych wykonawców muzyki hip-hop, R&B czy soul takich, jak Ciara, Usher, Missy Elliott, Janet Jackson lub Jennifer Lopez- czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Łomży.

Zapisy prowadzone są pod nr. kom. 792 061 890.

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29