Eska dowozi w Łomży!

i

Autor: mszzz Eska Łomża Dowozi!

„ESKA Dowozi w Łomży!”. Do końca maja rozdajemy ESKA Boxy! Zgłoś się i wygraj

2021-05-27 16:20

Już od 10 maja „ESKA Dowozi w Łomży!”. Wystartowała nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Sprawdźcie, co wystarczy zrobić!

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Łomża 88,8 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Łomża. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Łomży i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

ESKA Dowozi w Twoim mieście! O co chodzi w akcji?

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Bożenka w swoim tapicerskim żywiole! Zaprosiła nas do swojej Pracowni Tapicerskiej na kawkę... naprawdę mocną kawkę! Ale my też zaserwowaliśmy jej strzał energii w postaci eskowych emocji, gadżetów i sushi od Koku Sushi Łomża. Posłuchajcie, jak nam było fajnie!

Bożenka umie znaleźć dziurę w całym! Tapicerstwo to jej praca i pasja. Eska Dwoozi Łomża. POSŁUCHAJ
Bożenka z pracowni tapicerskiej. Eska dowozi

i

Autor: od a do z

Tym razem to my zorganizowaliśmy Ani transport. Przywieźliśmy jej spory ładunek energii, jedzonka i eskowych gadżetów. Posłuchajcie relacji z naszej wizyty u Ani spedytorki

Ania Spedytor i akcja Eska Dowozi. POSŁUCHAJ
Eska dowozi do Ani spedytorki

i

Autor: od a do z

A tu relacja z naszej kolejnej wizyty! Z przemiłą Panią Elwirą, ze Stadniny Koni Forteca, można konie kraść! Byliśmy pod Łomżą z eskowym mikrofonem w ramach akcji Eska Dowozi. Były konie, psy, dużo zieleni i jeszcze więcej miłości, którą to wszystko Pani Elwira ogarnia. Zrobiliśmy jej miłą niespodziankę, serwując sushi od Koku Sushi Łomża i eskowe gadżety. Sami posłuchajcie...

Zwierzęta to dla niej wszystko! Eska Łomża Dowozi gościła u Pani Elwiry w stadninie koni
Eska dowozi w stadninie koni

i

Autor: od a do z
eska dowozi stadnina koni

i

Autor: od a do z

No to teraz czas na Sandrę- naszą kolejną Laureatkę Akcji Eska Dowozi. Posłuchajcie, jak zrobiliśmy jej dzień! ... i nie tylko Jej! Przy okazji wywołaliśmy tez uśmiech na twarzyczkach jej cudnych pociech! Sami zobaczcie i posłuchajcie! Zgłaszajcie się, bo to już ostania prosta naszej akcji!

Sandra mega ucieszona, że po raz pierwszy udało się jej coś wygrać. POSŁUCHAJ Eska dowozi Łomża
Sandra eska dowozi

i

Autor: od a do z

Marcin to nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Akademickich w Łomży. W ramach akcji Eska Dwowozi, zaprosił eskową ekipę w prawdziwie tropikalne miejsce w Łomży. Byliśmy z nim pod palmami, pod Parkiem Wodnym. Dzięki temu, że wysłał zgłoszenie na eska.pl, mieliśmy okazję uciąć sobie miłą pogawędkę pod palmami.

Marcin i Eska Łomża Dowozi pod palmami w środku Łomży. POSŁUCHAJ
pod palmami eska dowozi

i

Autor: od a do z

Dzięki akcji Eska Dowozi, Tomek mógł zjeść od nas sushi i cieszyć się eskowymi niespodziankami, a nasza eskowa reporterka może teraz krzyknąć "jestę operatorę"!!! :) Posłuchajcie jak przebiegała nasza wizyta u Tomka, który pracuje nad budową ulicy Pułaskiego w Łomży.

Spotkanie mocnego kalibru- eska Łomża vs. koparka i jej operator Tomek. Eska Łomża dowozi
Tomek od koparko-ładowarki

i

Autor: mżet

A poniżej Sylwia - wpadliśmy do jej pracy związanej z prądem. Uuuu to było porażająco fajne spotkanie Eski Łomża z Sylwią!

Elektryzująca wizyta eskowej ekipy u Sylwii- Eska dowozi Łomża POSŁUCHAJ
Eska Dowozi - Sylwia z Łomży

i

Autor: mżet

Pani Jola - damska wersja Dżepetta - posłuchaj dlaczego!

Posłuchaj eskowej wizyty u Pani Joli z łomżyńskiej stolarni- Eska Dowozi Łomża
Eska Dowozi- Jola z Łomży

i

Autor: mżet

A tu Artur, który zgłosił nam na eska.pl, że jego żona uwielbia sushi. Odwiedziliśmy ich z eska boxem i sushi od Koku Sushi. Byli zachwyceni! Zwłaszcza żona :)

Artur i jego rodzinka w akcji Eska Łomża Dowozi- Posłuchaj
Eska Dowozi - Artur z Łomży

i

Autor: mżet

A teraz Aleksandra, nauczycielka w łomżyńskiej Wecie, która mieszka w przepięknym, zielonym zakątku Łomży. Zgarnęła od nas Eska boxa i sushi od Koku Sushi. Eskową wizytą podekscytowana była również Gapa... Posłuchajcie sami!

Aleksandra i jej reakcja na wizytę Eski. Eska Łomża Dowozi- POSŁUCHAJ
Eska Dowozi- Aleksandra z Łomży

i

Autor: mżet

Zobaczcie i posłuchajcie reakcji Moniki, naszej kolejnej Laureatki akcji Eska Dowozi. Odwiedziliśmy ją, podczas zabawy z dziećmi, na nowiuteńkim placu zabaw w Łomży. Dostała Eska Boxa z gadżetami i sushi od Koku Sushi.

Eska Łomża zrobiła dzień Monice. Posłuchaj kolejnej odsłony akcji Eska Dowozi
Monika

i

Autor: od a do z

A teraz kolejna eskowa "Szczęściara". Edyta w ramach naszej akcji Eska Dowozi zgarnęła od nas gadżety i sushi. Posłuchajcie, jak zrobiliśmy jej dzień i jak "prawie pogadaliśmy" z jej cudowną córką :)

Eskowa wizyta u Edyty i jej prawie rocznej córeczki. Eska Łomża dowozi

A poniżej kolejny Laureat naszej akcji Eska Dowozi. Tomek zabrał nas na łomżyńską strzelnicę.

Posłuchaj, naszego najwierniejszego słuchacza Tomka. Eska Dowozi Łomża

A tu Taksówkarz Tomek- to on był pierwszym Zwycięzcą, od którego zaczęliśmy naszą eskową zabawę w dowożenie jedzenia, gadżetów i mega emocji!

Taksówkarz Tomek mega szczęśilwy z wizyty ekipy Eski- POSŁUCHAJ