Roboty drogowe

i

Autor: fot.pixabay.com

Duże utrudnienia na drodze krajowej 61 Łomża - Piątnica

2021-07-06 12:35

Kierowcy podróżujący między Łomżą a Piątnicą muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Na DK 61 w Piątnicy prowadzone są roboty drogowe. Jak długo potrwają utrudnienia?

Dziś (6.07) na DK 61 w Piątnicy w pobliżu wjazdu do Łomży ruszyły roboty drogowe. Prace prowadzone są na krótkim odcinku drogi, ale kierowcy wybierający tę trasę muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Korkują się ulice Zjazd i Stawiskowska. Kierowcy mogą ominąć utrudnienia wybierając most "Hubala", ale i tu w kierunku Piątnicy tworzy się korek. Utrudnienia mają też swoje skutki w samej Łomży - na spory ruch można natknąć się już w pobliżu ronda "Kościuszki" na Alei Legionów i na Sikorskiego.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021

Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, roboty drogowe, a więc i utrudnienia, mają potrwać do piątku 9 lipca do godziny 12:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE