Drogowcy wchodzą na ulice Łomży. Będą spore utrudnienia w ruchu!

i

Autor: pixabay.com

Drogowcy wchodzą na ulice Łomży. Będą spore utrudnienia w ruchu!

2022-07-26 9:22

O utrudnieniach związanych z pracami drogowców dziś poinformował łomżyński ratusz. Dotyczy to ulicy Wojska Polskiego oraz dróg w rejonie ul. Księcia Stanisława i Zawadzkiej. Kierowcy nie mają wyjścia- cierpliwość to konieczny element podróży po Łomży w najbliższych dniach. W naszym artykule znajdziecie szczegóły planowanych remontów.

To nie będą najprzyjemniejsze dni dla łomżyńskich kierowców. W związku z prowadzonymi inwestycjami drogowymi w najbliższych dniach należy spodziewać się sporych utrudnień w ruchu na ul. Wojska Polskiego oraz drogach w rejonie ul. Księcia Stanisława i Zawadzkiej.

Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę, od dziś (26.07) do 30 lipca 2022 r. utrudnienia w ruchu wystąpią na odcinku ulicy Wojska Polskiego w Łomży od ul. Polnej do ul. Piwnej. Będą one spowodowane usuwaniem zastoiska wody na wysokości wlotu ulicy Piwnej i wlotu ulicy Nowoprojektowanej oraz wad włazów studni kanalizacji deszczowej- przekazuje Urząd Miejski w Łomży.

W tym czasie również na osiedlu Południe w Łomży będą komunikacyjne utrudnienia.

Od 28 lipca 2022 r. wykonawca planuje również rozpoczęcie robót bitumicznych na zadaniu pn. "Budowa dróg gminnych w Łomży w rejonie ulic Ks. Stanisława i Zawadzkiej". Prace potrwają kilka dni i będą wiązały się z utrudnieniami w dojeździe do budynków mieszkalnych wielorodzinnych- dodaje Urząd Miejski w Łomży.

Sonda
Co myślisz o remontach ulic?
KASIA WĘSIERSKA TRENOWAŁA Z... PSEM! | ESKA XD - Fit vlog #52

Dlatego- łomżyńscy mobile- wyrozumiałości, cierpliwości i szerokości życzymy Wam wszystkim!!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!