Do szpitala w Łomży wraca bezpłatna szkoła rodzenia!

i

Autor: fot. pixabay.com/Do szpitala w Łomży wraca bezpłatna szkoła rodzenia!

Do szpitala w Łomży wraca bezpłatna szkoła rodzenia!

2022-05-13 11:19

Po ponad 2-letniej przerwie szpital wznawia rejestrację na zajęcia z przyszłymi mamami. Do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wraca bezpłatna szkoła rodzenia. To zajęcia dla przyszłych mam i osób towarzyszących. Kiedy można będzie się rejestrować? Szczegóły poniżej.

Przyszłe mamy, a także ojcowie będą mogli skorzystać z fachowej pomocy z postaci kursu przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem. Po ponad dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, Szpital Wojewódzki w Łomży wraca ze szkołą rodzenia.

Szkoła rodzenia jest dla kobiet, które ukończyły 26. tydzień ciąży i mają zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach i ćwiczeniach z fizjoterapeutą.

Dlaczego kobietom w ciąży tak często dokuczają żylaki?

Szkoła rodzenia w Łomży

Kurs to 5 spotkań, w trakcie których będzie omawianych wiele tematów, to np. okres ciąży, przygotowanie się do porodu i pobytu w szpitalu, przebieg porodu, okres połogu, formalno-prawne aspekty rodzicielstwa, laktacja.

Natomiast ostatnie spotkanie poświęcone będzie pierwszemu spotkaniu z maluszkiem, opieką nad nim, pielęgnacją i nauką realizacji jego potrzeb.

Zajęcia poprowadzi personel medyczny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży: lekarze ginekolodzy, lekarze neonatolodzy, położne, pielęgniarki noworodkowe, fizjoterapeuta oraz dietetyk. 

Sonda
Czy ufasz personelowi medycznemu na porodówkach?

Zajęcia będą odbywały się w małych grupach we wtorki w godz. 17.00-19.00.

Warto pamiętać!

Rejestracja do szkoły rodzenia rozpocznie się 26 maja. Numer rejestracji: 864733661 

Szkoła rodzenia w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży jest bezpłatna.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!