Uczeń piszący test

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

edukacja

Dni Otwarte 2024 w łomżyńskich liceach. HARMONOGRAM

2024-04-18 8:56

Zwiedzanie pracowni, rozmowy z uczniami, spotkania z nauczycielami- to i jeszcze więcej będzie czekało na was w łomżyńskich liceach. Znamy harmonogram dni otwartych, które w wielu liceach przypada właśnie na kwiecień. Wciąż się wahacie, którą szkołę wybrać? Tu na pewno znajdziecie podpowiedź!

Dni Otwarte to szansa na poznanie szkoły "od kuchni". Już w kwietniu taką okazję będą mieli uczniowie z Łomży. To właśnie teraz wiele miejscowych liceów zdecydowało się na otwarcie swoich drzwi, między innymi "Weta", "Ekonomik", czy I LO. Co, gdzie, jak i kiedy? Podsyłamy harmonogram w pigułce!

Dni Otwarte w łomżyńskich liceach. HARMONOGRAM

18 kwietnia:

  • 10:00- 16:00, Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr VII w Łomży
  • 14:30- 16:30, Liceum Ogólnokształcące nr III im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży
  • od 17:30, Liceum Ogólnokształcące nr I im. T. Kościuszki
  • 18:00- 20:00, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży

25 kwietnia:

  • od 17:00, Szkoły Katolickie w Łomży

29 kwietnia:

  • 13:00- 15:00, Zespół Szkół Ekonomicznych l Ogólnokształcących nr 6

Za nami Dni Otwarte w "Mechaniaku" i II LO. Wciąż nie znamy terminu Dnia Otwartego w łomżyńskiej "Budowlance", czyli w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr4.

Szkoły średnie w Łomży. Rekrutacja

W większości liceów w Łomży rekrutacja ruszy w maju. Nieco inaczej ten proces wygląda w łomżyńskim liceum plastycznym. Tutaj rekrutacja już trwa, a termin składania dokumentów upływa 22 maja. Przed kandydatami - artystami również obowiązkowy test składający się z części teoretycznej i praktycznej, który odbędzie się 27 maja.