Darmowe maseczki w Łomży. Gdzie można je odebrać?

i

Autor: fot. pixabay.com/Darmowe maseczki w Łomży. Gdzie można je odebrać?

Darmowe maseczki w Łomży. Gdzie można je odebrać?

2022-02-04 12:54

Ruszyła kolejna akcja maseczkowa "Maseczka dla Obywatela" w Podlaskiem. Do Łomży trafiło ponad 9 tysięcy pakietów, które niebawem można będzie odbierać. Kiedy dokładnie i gdzie? Szczegóły poniżej.

Jednorazowe maseczki pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i będą rozdawane w Łomży przy wsparciu żołnierzy 13. Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej.

Miasto Łomża dostało w sumie ponad 9 tysięcy pakietów, które będą rozdawane od przyszłego tygodnia w dwóch miejscach. W skład pakietu wchodzi 50 jednorazowych maseczek.

Szturm na darmowe maseczki w Warszawie

Gdzie i kiedy będą rozdawane maseczki w Łomży?

Dystrybucja darmowych maseczek w Łomży ruszy już 7 lutego, czyli w najbliższy poniedziałek i potrwa do 11 lutego lub do wyczerpania zapasów. Będą wydawane w Hali Kultury i Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Hala Kultury - w godz. 10:00-18:00 od 7 lutego (8 tys. pakietów)

Punkt szczepień w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży - od 9 lutego dla osób zgłaszających się w tych dniach na szczepienie (1,2 tys. pakietów)

Maseczki dostaną też osoby starsze korzystające z Klubu Seniora oraz Dziennego Domu Senior+. W tym przypadku przygotowano 300 pakietów.

Warto pamiętać!

Podczas odbioru maseczek należy stosować się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Zachowujemy pomiędzy sobą odległość 1,5 m.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!