Chłopcy

i

Autor: fot. pixabay.com

Chłopcy odnaleźli się cali i zdrowi! Szczęśliwy finał historii

2021-09-01 14:02

Dwóch chłopców w wieku 4 i 6 lat, po godzinie intensywnych poszukiwań, zostało znalezionych. Byli cali i zdrowi. Do zdarzenia doszło wczoraj (31.08) w Łomży. Zaginięcie dwóch braci zgłosiła matka.

31 sierpnia około godziny 18:00 łomżyńska policja dostała zgłoszenie o zaginięciu dwójki dzieci - chłopców w wieku 4 i 6 lat. Zaginięcie zgłosiła zaniepokojona matka chłopców. Jak podaje policja, wcześniej na placu zabaw miał się nimi opiekować ich ojciec.

Poszukiwania na "Południu"

Do akcji wkroczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy zaczęli przeszukiwać okolicę. Wywołali też chłopców przez megafony. Jeden z komunikatów usłyszała sąsiadka zaginionego rodzeństwa i wybiegła przed blok do policjantów. Powiedziała, że chłopcy spotkali na placu zabaw jej córkę i teraz wszyscy razem bawią się w jej mieszkaniu. 

Smolasty zamknął wakacje pod palmami! Zobaczcie występ w ESKA In The Sun!

Pijany ojciec

Po chwili na miejscu pojawił się też ojciec dzieci, od którego policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo 27-latek był pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu.

Jak przekazuje KMP w Łomży, policjanci ustalają teraz zakres odpowiedzialności mężczyzny, w związku z możliwością narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.  

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl