Chciała zabić swojego syna! Kobieta podejrzana o usiłowanie zabójstwa siedzi w areszcie

i

Autor: pixabay.com/Chciała zabić swojego syna! Kobieta podejrzana o usiłowanie zabójstwa siedzi w areszcie

Usiłowanie zabójstwa

Chciała zabić swojego syna! Kobieta, podejrzana o usiłowanie zabójstwa, przebywa teraz w areszcie

2024-04-12 14:37

Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo przeciwko Teresie B.. Kobieta jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa swojego syna. Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu pod Łomżą. Tam w wyniku kłótni rodzinnej młody mężczyzna został ugodzony nożem. Szczegóły poniżej.

Zaatakowała syna nożem - usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa

Przypomnijmy, że do tego zdarzenia doszło 7 kwietnia na terenie gminy Jedwabne. Tam w jednym z domów doszło do rodzinnej awantury, w wyniku której młody mężczyzna został ugodzony nożem.

Cios zadała 48-letnia kobieta, matka mężczyzny. W momencie zatrzymania była trzeźwa.

Teraz kobieta usłyszała zarzut usiłowania, z zamiarem umyślnym bezpośrednim, dokonania zabójstwa swojego syna. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Łomży.

Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo przeciwko Teresie B, podejrzanej o to, że dnia 7 kwietnia 2024 roku usiłowała z zamiarem umyślnym bezpośrednim dokonać zabójstwa swojego syna w ten sposób, że podczas awantury ugodziła go nożem w klatkę piersiową powodując u niego obrażenia ciała, które stanowiły chorobę realnie zagrażającą życiu, lecz zamierzonego celu nie osiągnęła z uwagi na udzieloną pomoc medyczną - przekazuje rzecznik prasowy Prokuratury Rejonowej w Łomży.

Kobieta przebywa w areszcie

Kobieta najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. O to wnioskował prokurator, a sąd przychylił się do tego wniosku.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Łomży

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!