Chciał kupić telefon, a dostał... Nietypowe oszustwo w Łomży

i

Autor: fot. pixabay.com/Chciał kupić telefon, a dostał... Nietypowe oszustwo w Łomży

Chciał kupić telefon, a dostał... Nietypowe oszustwo w Łomży

2022-10-26 10:29

Mieszkaniec Łomży na jednym z portali ogłoszeniowych skorzystał z atrakcyjnej oferty. Kupił markowy telefon w cenie niższej niż rynkowa. Niestety okazało się, że w opakowaniu telefonu nie ma. Szczegóły poniżej.

Takiego przypadku w Łomży chyba jeszcze nie było. Mieszkaniec Łomży kupił telefon, a w opakowaniu znalazł... sól!

Na jednym z portali sprzedażowych pojawiło się atrakcyjne ogłoszenie. Do sprzedaży oferowano używany markowy telefon. Z oferty skorzystał 44-letni mieszkaniec Łomży, który chciał kupić telefon swojemu 14-letniemu synowi.

Gdy do drzwi zapukał kurier, 44-letni ojciec wiedząc, że jest to paczka dla syna, zapłacił za nią 1000 złotych. Radość 14-latka nie trwała jednak długo, bo po rozpakowaniu okazało się, że zamiast telefonu w środku była… koperta z solą - przekazuje zespół prasowy KMP w Łomży

Zgłosiła na policję oszustwo, ale nadal wierzy, że pomaga przyjacielowi z internetu

Łomżyńska policja ponownie apeluje o ostrożność podczas zakupów w internecie! Warto pamiętać, że niska cena, czasami poniżej tej rynkowej, już powinna być dla nas sygnałem, że może to być oszustwo.

Warto też sprawdzać opinie o sprzedającym!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl