ZAGINIĘCIE

Cały czas trwają intensywne poszukiwania mieszkańca Kramkowa! Przeczesano już około 400 hektarów terenu [ZDJĘCIA]

2024-06-26 15:08

To kolejny dzień intensywnych poszukiwań 41-letniego mężczyzny. Mieszkaniec Kramkowa w gminie Wizna ostatni raz widziany był w niedzielę (23.06) rano. Od momentu zgłoszenia zaginięcia mężczyzny poszukiwało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, strażaków i ratowników grupy Nadzieja. W sumie przeczesano już około 400 hektarów terenu. Szczegóły poniżej.

Trwają poszukiwania 41-letniego Tomasza Mankiewicza

Poszukiwania zaginionego 41-letniego mieszkańca gminy Wizna nadal są prowadzone. Mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę (23.06). Wyszedł z domu rano i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Od momentu zgłoszenia zaginięcia mężczyzna poszukiwany jest przez rodzinę, funkcjonariuszy policji, strażaków i ratowników z Grupy Ratowniczej Nadzieja. W sumie do tej pory przeczesano około 400 hektarów terenu. Sprawdzono między innymi tereny przylegające do rodzinnej posiadłości i okoliczne miejscowości.

Mundurowi z łomżyńskiej policji sprawdzają też szpitale, hostele i motele, a także miejsca na terenie Łomży, w których najczęściej bywał.

Działania będą prowadzone do skutku

Dziś mundurowi sprawdzą po raz kolejny przyległe do miejsca zamieszkania łąki i tereny przyrzeczne. Wspólnie z policjantami działania prowadzą funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, druhowie z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych i Grupa Ratownicza Nadzieja. Do poszukiwań dołączyli również funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wyposażeni w drony oraz policjanci Komendy Głównej Policji wraz z psami wyszkolonymi do tropienia metodą mantrailingu - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Mężczyzna z momencie zaginięcia ubrany był w granatowy t-shirt, krótkie, granatowe jeansowe spodenki i czarne buty.

Zaginiony 41-letni Tomasz Mankiewicz

Zaginiony 41-letni Tomasz Mankiewicz

i

Autor: KMP Łomża

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą wiedzieć, gdzie może przebywać zaginiony.

Można kontaktować się z najbliższą jednostką policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Źródło: KMP w Łomży

Jeśli jesteście świadkami ważnego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!