rower

i

Autor: pixabay.com

wypadek

Bus potrącił nastolenią rowerzystkę przy ul. Spokojnej w Łomży

2023-07-07 9:12

Dziś (7.07) w Łomży doszło do potrącenia nastoletniej rowerzystki. Policja informuje, że załoga pogotowia zabrała ją do szpitala. To 16-letnia dziewczyna.

Bus potrącił rowerzystkę

Łomżyńska policja przekazała informację o wypadku z udziałem busa i rowerzystki. Do tego zdarzenia doszło dziś rano (godz. 7.45) na ulicy Spokojnej w Łomży. Rowerzystka, decyzją ratowników z łomżyńskiej załogi pogotowia została zabrana do szpitala. Na razie nie wiadomo, czy ze względu na poniesione obrażenia, czy pod kątem przebadania i upewnienia się, że nic groźnego jej się nie stało.

KMP ŁOMŻA : O godz. 7.45 na ul. Spokojnej w Łomży potrącenie rowerzysty. 27-letni kierowca busa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 16-letniej rowerzystce. Kierująca rowerem zabrana do szpitala. Oboje trzeźwi.

Brak utrudnień

Łomżyńscy policjanci przekazują również, że zdarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu i ulicą Spokojną można przejechać płynnie.

Sonda
Czy rowerzyści mogą się czuć bezpiecznie na ulicach miasta?
Ciechanów. 26-latek huknął w rowerzystkę i przewiózł ją na masce kilka metrów

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Łomży!