triathlon mosir

i

Autor: MOSiR Łomża

Ruch drogowy

Będą utrudnienia. Łomża przygotowuje się do triathlonu

2023-08-04 7:55

Już w najbliższą niedzielę (06.08) w Łomży ruszy kolejna edycja Triathlonu MOSiR. Śmiałkowie ruszą do boju w samo południe, a to wiąże się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Znamy szczegóły!

Już po raz ósmy w Łomży odbędzie się wakacyjny Triathlon MOSiR. To wspaniałe widowisko i spore emocje, ale też utrudnienia w ruchu. Na czas drugiego etapu rywalizacji wyłączonych z ruchu zostanie kilka ulic.

Na które ulice nie wjedziemy?

W godzinach 12:00-13:00 WYŁĄCZONA zostanie z ruchu, na całej swojej długości ulica Rybaki oraz ulica Sikorskiego: od skrzyżowania z ulicą Rybaki do skrzyżowania z ulicą Włościańską w Piątnicy. W tym czasie na ulicach miasta odbędzie się drugi etap imprezy- jazda rowerem. Ze względu na bezpieczeństwo zawodników i ochronę Państwa mienia prosimy o nieparkowanie pojazdów na jezdni wzdłuż trasy - informuje łomżyński MOSiR.

Triathlon MOSiR. Co będzie się działo?

Wszyscy jesteście zaproszeni do wspólnego kibicowania śmiałkom!

Pierwszą przeszkodą na drodze do sukcesu startujących zawodników będzie pływanie stylem dowolnym 1,2km. Kolejny etap to rower. Całkowity dystans jaki należy pokonać w rejonie przystani u zbiegu bulwarów i wjazdu do Hospicjum to 15 km, które rozbito na 3 okrążenia. Ostatnim etapem jest 3 km bieg, którego start zostanie ulokowany bezpośrednio na bulwarach, skąd zawodnicy kierować się będą przez ul. Rybaki do ul. Żydowskiej - przekazuje organizator.

Zawodnicy wyruszą w bój o podium punktualnie o godzinie 12, start: Plaża Miejska.

Rowerem przez Łazienki Królewskie? Co to za pomysł?!