Aplikacja oprowadzi nas po Łomży! Można wybrać krótką albo długą trasę

i

Autor: mszzz

CIEKAWOSTKA

Aplikacja oprowadzi nas po Łomży! Do wyboru mamy krótką albo długą trasę

2024-04-19 15:29

Od teraz zwiedzanie Łomży może być jeszcze ciekawsze - to dzięki uruchomieniu mobilnej aplikacji "Zasmakuj w Łomży". Dzięki niej można poznać nasze miasto w dostosowany do współczesnych realiów sposób. Szczegóły w artykule.

Zwiedzanie Łomży z aplikacją

Łomżę można zwiedzać z aplikacją. To nowość, z której mogą korzystać turyści, ale też wszyscy mieszkańcy, którzy chcieliby odświeżyć sobie podstawowe informacje o mieście.

Chodzi o mobilny audioprzewodnik "Zasmakuj w Łomży". Audiowycieczka jest podzielona na trasy krótką i długą. W praktyce oznacza to, że z telefonem w ręku możemy poznać bliżej zabytki i elementy architektury Łomży.

Co ciekawe, aplikacja może też zabrać nas na sentymentalną wycieczkę do Synagogi Wielkiej.

Audioprzewodnik "Zasmakuj w Łomży" to prosty, przyjemny i ciekawy sposób na poznanie naszego miasta. Audiowycieczki (krótka i długa) rozpoczynają się na łomżyńskim Starym Rynku i wiodą przez ulice miasta pozwalając podziwiać takie miejsca jak Katedrę, zabytkowy cmentarz czy ulicę Żydowską. Aplikacja umożliwia tez wyznaczenie trasy do konkretnych punktów. Zachęcamy zarówno turystów, jak i mieszkańców Łomży i okolic do korzystania z niej - przekazał nam Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Aplikacja dostępna jest w dwóch językach, polskim i angielskim.

Jak ściągnąć aplikację?

Aplikacja jest dostępna na platformach iOS i Android, a więc każdy posiadacz smartfona może z niej skorzystać.

Aplikacja oprowadzi nas po Łomży! Można wybrać krótką albo długą trasę

i

Autor: UM Łomża

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!