akcja znicz

i

Autor: KMP Łomża

Akcja znicz w Łomży trwa. Policja: Jesteśmy, czuwamy i chronimy! [FOTO]

2021-11-01 12:06

Akcja znicz to intensywny czas dla łomżyńskich policjantów. Funkcjonariuszy jest wtedy więcej, nie tylko w pobliżu cmentarzy, ale też na drogach. Pomagają, kierują ruchem i czuwają nad bezpieczeństwem- w tym, także- sprawdzając trzeźwość kierowców. W regionie, na podwójnym gazie jechało 8 kierowców... a to jeszcze nie koniec kontroli.

Pamiętając o bliskich, nie zapominajmy o bezpieczeństwie

Akcja znicz ruszyła w piątek i potrwa do wtorku (2 listopada). Policjanci mają w tych dniach czas wytężonej pracy. Są obecni w pobliżu cmentarzy i przy problemowych skrzyżowaniach, gdzie kierują ruchem. Wszystko po to, by udrożnić główne szlaki i ułatwić kierowcom dotarcie do celu. Jednak ich uwadze nie umyka też przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Ostatnia doba nie należała do najspokojniejszych...

Minionej doby podlascy policjanci zatrzymali 18 sprawców przestępstw, w tym 8 nietrzeźwych kierowców. W ręce mundurowych wpadło 6 osób poszukiwanych. Na drogach naszego województwa doszło do 4 wypadków, w których 8 osób zostało rannych. Policjanci interweniowali 690 razy- przekazuje zespół prasowy Podlaskiej Policji.

Policjanci przypominają też o zmianach w organizacji ruchu w Łomży.

Cmentarz przy ulicy Mikołaja Kopernika

Wyłączony jest jeden pas lewoskrętu z ulicy Zawadzkiej w ulicę Sikorskiego. Umożliwienie parkowania na prawym pasie ulicy Sikorskiego - na wysokości cmentarza. Przywrócony został czasowo ruch jednokierunkowy na odcinku od Alei Legionów do wjazdu na osiedle Bohaterów Monte Cassino.

Cmentarz przy ulicy Przykoszarowej

Organizacja ruchu bez większych zmian - jedynie pętla autobusowa jest przeznaczona do parkowania pojazdów.

Cmentarz przy ulicy Wojska Polskiego

Organizacja ruchu bez zmian.

Na zdjęciach policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, podczas akcji znicz 2021:

znicz akcja

i

Autor: KMP Łomża
znicz akcja

i

Autor: KMP Łomża
znicz akcja

i

Autor: KMP Łomża
znicz akcja

i

Autor: KMP Łomża

Akcja znicz potrwa do jutra. Mieszkańcom Łomży, ale też łomżyńskim policjantom życzymy spokojnego czasu!

Wszystkich Świętych 2021. Groby Gołasa, Krawczyka, Machalicy, Kowalewskiego. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE