Autobus w Łomży

i

Autor: mszzz

1 listopada w Łomzy będą darmowe autobusy i linia specjalna

2021-10-22 15:51

Już po raz kolejny mieszkańcy Łomży i okolic będą mogli 1 listopada skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej. Dodatkowo uruchomiona zostanie linia specjalna, która będzie łączyć łomżyńskie cmentarze. Szczegóły poniżej.

Wszystkie osoby, które będą chciały 1 listopada 2021 r. skorzystać z przejazdu łomżyńskim "empekiem" będą mogły zrobić to za darmo. W Dniu Wszystkich Świętych łomżyńska komunikacja miejska będzie bezpłatna. Autobusy będą kursować według rozkładu obowiązującego w niedzielę i święta.

Linia specjalna

Tego dnia uruchomiona zostanie także linia specjalna, która będzie łączyć cmentarze na terenie Łomży - chodzi o nekropolie przy ulicach: Wojska Polskiego, Kopernika i Przykoszarowej. Autobusy na tej linii będą kursować po naszym mieście co 25 minut.

Zawalenie wiaduktu. Prokurator sprawdza przyczyny katastrofy

Darmowe autobusy i linia specjalna mają ułatwić mieszkańcom dotarcie na groby swoich bliskich, a także zminimalizować utrudnienia w ruchu, z którymi co roku mamy do czynienia w pobliżu łomżyńskich cmentarzy. A warto spędzić ten dzień w spokoju i zadumie, a nie dw stresie za kierownicą swojego auta podczas szukania miejsca parkingowego.

TUTAJ znajdziesz plakat, a TUTAJ szczegółowy rozkład jazdy.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!