Znęcał się nad swoją 90-letnią matką. Bił, zamykał i okradał! Mężczyzna trafił do aresztu

i

Autor: KMP Łomża

POLICJA

Znęcał się nad swoją 90-letnią matką. Bił, zamykał i okradał! Mężczyzna trafił do aresztu

2024-04-05 18:32

Łomżyńscy policjanci w jednym z domów na terenie naszego powiatu znaleźli zranioną i osłabioną seniorkę. Kobieta była zamknięta na strychu. ​90-latka padła ofiarą swojego 62-letniego syna. Jak się okazało - nie pierwszy raz. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Zraniona 90-latka zamknięta na strychu

Dyżurny łomżyńskiej jednostki dostał zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie powiatu łomżyńskiego staruszka została siłą zamkniętą na strychu. Mundurowi odnaleźli kobietę - była w złej kondycji, miała na głowie ranę, która mocno krwawiła.

Kobieta powiedziała policjantom, że jej syn uderzył ją w głowę czymś metalowym, zabrał jej emeryturę i siłą zamknął na strychu, a sam gdzieś pojechał. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała seniorkę do szpitala. Policjanci szybko odnaleźli 62-latka, który został zatrzymany w policyjnym areszcie - relacjonuje Karolina Wojciekian, oficer prasowa KMP w Łomży.

Mężczyzna znęcał się nad matką od dawna

Jak się okazało, 62-letni mężczyzna znęcał się nad swoją matką od dłuższego czasu. Mężczyzna używał siły fizycznej wobec kobiety i okradał ją.

Popychał ją, uderzał, straszył pozbawieniem życia i zdrowia, wyganiał z domu. Pod groźbą przemocy zabierał kobiecie pieniądze - dodaje policjantka. 

Do 12 lat więzienia

62-letni mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się, rozboju i pozbawienia człowieka wolności. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu tymczasowo przebywa w areszcie.

Źródło: KMP w Łomży

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!