Złodziej past do zębów w rękach policji. Ukradł 96 tubek!

i

Autor: pixabay.com/Złodziej past do zębów w rękach policji. Ukradł 96 tubek!

POLICJA

Złodziej past do zębów w rękach policji. Ukradł 96 tubek!

2024-03-11 15:26

Z plecakiem pełnym past do zębów próbował wyjść z marketu 29-letni mieszkaniec Gminy Serock. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Miastkowie niedaleko Łomży. 29-latek został zatrzymany przez policjantów. Grozi mu teraz do kilku lat więzienia. Szczegóły poniżej.

Ukradł 96 tubek pasty do zębów

Do niecodziennej kradzieży doszło w Miastkowie niedaleko Łomży. 29-letni mężczyzna próbował wyjść z jednego z marketów z plecakiem pełnym past do zębów. Został rozpoznany przez pracownika ochrony - 29-latek kilka godzin wcześniej okradł sklep tej samej firmy, ale w Wiźnie.

Podejrzanym okazał się 29-latek z gminy Serock. Miał on przy sobie plecak, a w nim przedmioty pochodzące z kradzieży. Policjanci ustalili, że mężczyzna był już w przeszłości kilkukrotnie karany za podobne przestępstwa i wykroczenia. Tym razem jego łupem padły pasty do zębów - relacjonuje ZKS KMP w Łomży.

Łupem mężczyzny padło w sumie 96 tubek pasty do zębów, a straty zostały oszacowane na blisko 1500 złotych.

29-latkowi grozi teraz do 5 lat w więzieniu.

Źródło: KMP w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl