Zespół Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 4 w Łomży tymczasowo w nowej lokalizacji!

i

Autor: mszzz

ZDROWIE

Zespół Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 4 w Łomży tymczasowo w nowej lokalizacji!

2023-08-09 13:44

Przychodnia medyczna, znajdująca się w Hotelu Pielęgniarek przy Al. Piłsudskiego 11A, została tymczasowo przeniesiona. Powodem zmiany lokalizacji jest gruntowny remont, który ma odbyć się w przychodni. Pacjenci są już przyjmowani w innym miejscu. Sprawdź szczegóły.

Przychodnia nr 4 w Łomży w nowym miejscu

Pacjenci, korzystający z opieki medycznej w Zespole Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 4 przy Al. Piłsudskiego 11A w Łomży, muszą liczyć się ze zmianami. Przychodnia została tymczasowo przeniesiona w inne miejsce. Powodem zmiany lokalizacji jest zaplanowany remont pomieszczeń przychodni.

Świadczenia zdrowotne, pacjentom z przychodni nr 4, są udzielane w Zespole Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 3 przy ul. Wyszyńskiego 10.

Przychodnia w tymczasowej lokalizacji będzie działać do 6 października. Rejestracja telefoniczna jest możliwa wyłącznie pod numerem: 788 983 767.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl