Szpital Wojewódzki w Łomży

i

Autor: od a do z Szpital Wojewódzki w Łomży

Złodziej okradł szpital w Łomży! Zniknął sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy złotych

2021-03-19 9:56

Łomżyńska policja cały czas zajmuje się sprawą zaginięcia sprzętu medycznego z łomżyńskiego szpitala. Zniknęło specjalistyczne urządzenie o wartości kilkudziesięciu złotych!

Sprawa kradzieży jest w toku już od kilku dni. Łomżyńska policja dostała zgłoszenie o kradzieży tydzień temu. Od tamtej pory trwają intensywne działania, które mają na celu doprowadzenie do osoby odpowiedzialnej za zniknięcie sprzętu. Policja bierze pod uwagę różne warianty i zajmuje się ustalaniem przebiegu tego zdarzenia.

11 marca łomżyńscy policjanci otrzymali informację od pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, że na jednym z oddziałów doszło do kradzieży sprzętu medycznego o wartości około 60- 70 tys. złotych. Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają sprawę- powiedziała nam Justyna Janowska, oficer prasowy KMP Łomża.

Sprzęt, który zaginął był wykorzystywany do endoskopii urologicznych. Ze względu na prowadzone śledztwo, na razie policja nie udziela więcej informacji na ten temat.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy gorączka zawsze towarzyszy chorobie?