Zdemolował pokój w motelu, bo pokłócił się z dziewczyną! Historia spod Łomży

i

Autor: pixabay.com

POLICJA

Zdemolował pokój w motelu, bo pokłócił się z dziewczyną! Historia spod Łomży

2023-09-06 10:33

​Pokłócił się z dziewczyną i zdemolował pokój w motelu - to historia spod Łomży. W ręce mundurowych wpadł 24-letni mieszkaniec Olsztyna, który zniszczył wynajmowany pokój w jednym z moteli na terenie Gminy Piątnica.

Demolka w motelu pod Łomżą

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zdemolował jeden z pokoi w motelu na terenie Gminy Piątnica. Zatrzymany to 24-letni mieszkaniec Olsztyna, który na co dzień przebywa w Norwegii.

Przyjechał do naszego miasta na przyspieszony kurs prawa jazdy. Jak relacjonuje policja, dzień przed egzaminem mężczyzna chciał "odreagować", bo pokłócił się z dziewczyną. Mężczyzna zdemolował wynajmowany przez siebie pokój w motelu.

W pewnym momencie wyprosił swojego współlokatora i zaczął niszczyć rzeczy znajdujące się w pokoju. Mężczyzna kopiąc uszkodził drzwi wejściowe oraz drzwi od łazienki. Ponadto uszkodził umywalkę i okno dachowe - relacjonuje zespół prasowy KMP w Łomży.

Straty zostały oszacowane na kwotę 4 tysięcy złotych. 24-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy Polacy żyją w coraz większym stresie?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl