Zboże wysypało się na drogę! Utrudnienia na DK61 między Ostrołęką a Łomżą

i

Autor: KMP w Ostrołęce

ZDARZENIA

Zboże wysypało się na drogę! Utrudnienia na DK61 w Ostrołęce

2023-09-26 10:49

Jeszcze trwają utrudnienia na DK61 w Ostrołęce. Nad ranem doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarowej scanii. Z ciężarówki wysypało się około 20 ton zboża. Szczegóły poniżej.

Ciężarówka na boku, zboże na drodze

Jak informują policjanci z KMP w Ostrołęce, jeszcze do 11:00 mogą potrwać utrudnienia na Al. I Armii Wojska Polskiego w Ostrołęce. Doszło tam do zdarzenia z udziałem ciężarówki, z której wysypało się zboże. Zdarzenie miało miejsce nad ranem.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

28-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego prawdopodobnie zasnął za kierownicą, przejechał rondo na wprost i wywrócił pojazd na bok. Z pojazdu wysypało się około 20 ton zboża na drogę - przekazał zespół prasowy KMP w Ostrołęce.

Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Na miejscu cały czas pracują służby. Policja prosi o omijanie tego kawałka drogi - a więc kierowcy jadący z Łomży do Ostrołęki muszą wybrać objazd, np. przez Goworki czy Nową Wieś Wschodnią.

Źródło: KMP w Ostrołęce

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!