Łomżyński Klub Sportowy 1926 Łomża

i

Autor: Łomżyński Klub Sportowy 1926 Łomża

Zapełnijmy stadion wirtualnie - można pomóc Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu

2020-06-03 23:51

Łomżyński Klub Sportowy ruszył z akcją "Wirtualny Stadion". To nowy pomysł na wsparcie finansowe piłkarzy z Łomży - każdy sympatyk ŁKS-u może wykupić wirtualny bilet i dorzucić swoją cegiełkę do budżetu klubu. Można za to zgarnąć nagrody! Jakie? Sprawdźcie na Łomża.eska.pl

Pandemia koronawirusa i odwołanie sportowych rozgrywek oznaczało nie tylko przerwę od piłkarskich emocji, ale i przerwę w dopływie pieniędzy do klubów. Brak meczów to brak kasy ze sprzedaży biletów. 

"Wirtualny Stadion" to pomysł Łomżyńskiego Klubu Sportowego na podreperowanie klubowego budżetu. O co chodzi dokładnie? Każdy, kto chce pomóc naszej drużynie, może wykupić wirtualny bilet za 10 zł. Akcja potrwa do 18 grudnia - do tego czasu można wykupować dowolną liczbę biletów.

Jaki jest cel? Cel to frekwencja na poziomie 100% i zebranie kwoty 35 790 zł. A to dlatego, że łomżyński stadion może pomieścić 3579 osób - informuje Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS-u. Dodaje, że za wsparcie klubu można wygrać różne nagrody - na przykład 1926 zł na zakupy w jednym z łomżyńskich sklepów.

Jakie nagrody można jeszcze zgarnąć? Vouchery na kursy języka angielskiego, lot motoparalotnią z Adamem Pupkiem, bilet na mecz Reprezentacji Polski i Ekstraklasy czy klubowe gadżety. 

Jakie są zasady akcji "Wirtualny Stadion"?

1. Nagrodę główną – zakupy za 1926 złotych otrzyma osoba, które w czasie trwanie zbiórki, tj. od 29 maja 2020 r. do 18 grudnia 2020 r. dokona największej ilości wpłat na konto zbiórki.
Warunkiem przyznania Nagrody Głównej jest przekroczenie progu 60% celu zbiórki.
2. 10 osób z największą ilością wpłat otrzyma prawo wyboru nagrody z listy dostępnych nagród zgodnie z kolejnością i sumą wpłaty na konto akcji na zrzutka.pl – bez względu na realizację planu zbiórki.
3. Do uwzględnienia rankingu osób wpłacających będą brane pod uwagę i sumowane wpłaty na kwotę co najmniej 10 zł.
4. W przypadku równej ilości wpłat o kolejności decyduje termin uzbierania danej kwoty.

Przykład:
Pan Janusz i Pan Daniel wpłacili łącznie po 500 zł. Pan Janusz uzbierał swoją kwotę 10 sierpnia o 14.30. Pan Daniel tego samego dnia, ale o 17.00. Dlatego wyższą pozycję w rankingu zajmuje Pan Janusz.

5. Ranking wpłacających publikowany będzie w każdy poniedziałek, od 1.06. 2020r. na stronie www.lks.lomza.pl, a ostatniego dnia zbiórki 18 grudnia relacja minuta po minucie od godz. 20.00 do godziny 23.59 za pośrednictwem strony: www.lks.lomza.pl oraz klubowego profilu na facebooku.
6. Rozstrzygniecie i przyznanie nagród nastąpi w poniedziałek, 21 grudnia 2020r.
7. Wszelkie zmiany zasad zbiórki komunikowane będą na stronie www.lks.lomza.pl

Tu macie link do zbiórki: https://zrzutka.pl/8tzgwf

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE