Zaatakował maczetą w Łomży! Areszt dla 33-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

i

Autor: pixabay.com/Zaatakował maczetą w Łomży! Areszt dla 33-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

ZDARZENIA

Zaatakował maczetą w Łomży! Areszt dla 33-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

2023-11-15 11:51

33-letni mężczyzna zaatakował maczetą swojego 53-letniego znajomego, który trafił do szpitala. Wszystko działo się podczas libacji alkoholowej na terenie Łomży. 33-latek podejrzany o usiłowanie zabójstwa trafił na 3 miesiące do aresztu. Szczegóły poniżej.

33-latek zaatakował maczetą

33-letni mężczyzna, podczas libacji alkoholowej, zaatakował maczetą 53-letniego konkubenta matki. 53-latek trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Łomży.

Łomżyńska policja dostała informację o mężczyźnie, który został zaatakowany siekierą i jest ranny. Na jednej z łomżyńskich posesji policjanci znaleźli zakrwawionego mężczyznę, który był nietrzeźwy. Udzielili mu pomocy, a następnie przekazali mężczyznę ratownikom.

53-latek powiedział policjantom, że wraz z synem swojej partnerki spożywał alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do sprzeczki, w następstwie której został on zaatakowany maczetą - relacjonuje Karolina Wojciekian, oficer prasowa KMP w Łomży.

Mundurowi znaleźli 33-letniego mężczyznę wraz z dwójką dzieci. Nietrzeźwy mężczyzna opiekował się 6-miesięczną córką i 2,5-letnim synem.

Dodatkowo w domu 33-latka łomżyńscy kryminalni znaleźli środki odurzające (w sumie 440 gramów narkotyków takich jak amfetamina, marihuana oraz kryształ).

"To buch taty"

Podczas interwencji syn zatrzymanego widząc policjantów zabezpieczających susz koloru zielonego powiedział, że jest to „buch taty”. Na miejsce wezwani zostali również pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy przejęli opiekę nad dziećmi - dodaje Karolina Wojciekian. 

Zaatakował maczetą w Łomży! Areszt dla 33-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

i

Autor: KMP Łomża

Areszt dla 33-latka

Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy w Łomży zastosował trzymiesięczny areszt wobec mężczyzny.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Łomży

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!